نجات بشریت در گرو ادامه دادن راه انقلاب اسلامی است
نجات بشریت در گرو ادامه دادن راه انقلاب اسلامی است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه نجات بشریت در گرو ادامه دادن راه انقلاب اسلامی است گفت: در طول چهل سال انقلاب خدمات و دستاوردهای زیادی به دست آمد که اکثر آنان با توجه به توان داخلی بود و همه آنان نیز در اوج تحریم‌هایی بود که استکبار علیه ایران در نظر گرفته بود.

به گزارش لنگرخبر، مهرداد لاهوتی ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن این شهر با بیان اینکه از مردم‌ برای حضور گسترده در چله انقلاب تشکر می‌کنم اظهار کرد: مردم با حضور گسترده خود برگ زرینی را در تاریخ انقلاب ثبت کردند.

وی با بیان اینکه استکبار ۴۰ سال با انقلاب دشمنی کرده و هرروز بر دشمنی خود اضافه می‌کند گفت: مبارزه با ظلم از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و جمهوری اسلامی نمی‌تواند نسبت به ظلم در گوشه جهان بی‌تفاوت باشد و هر جا که نیاز بود وارد میدان می‌شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن از روش‌های و حوادث مختلف سرمایه‌های نظام را ترور و به شهادت رساندند افزود: انقلاب روزبه‌روز مستحکم‌تر خواهد شد و دیگر کشورهای دنیا نیز راهی که انقلاب ایران انجام داد را انتخاب و در این مسیر حرکت می‌کنند‌.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نجات بشریت در گرو ادامه دادن راه انقلاب اسلامی است تصریح کرد: در طول چهل سال انقلاب خدمات و دستاوردهای زیادی به دست آمد که اکثر آنان با توجه به توان داخلی بود و همه آنان نیز در اوج تحریم‌هایی بود که استکبار علیه ایران در نظر گرفته بود.

وی با بیان اینکه علت دشمنی استکبار با ایران، پیشرفت‌های انقلاب اسلامی بدون تکیه به دیگر کشورها است گفت: ایران در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب در بسیاری از زمینه‌ها رشد داشته و شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و غیره نیز بیشتر شده ولی باید تلاش کرد تا مردم رشد این شاخص‌ها را در زندگی خود لمس کنند.

انتهای پیام/