راه‌اندازی شبکه روستایی ستاد نماز جمعه لنگرود در ۱۰ روستا
راه‌اندازی شبکه روستایی ستاد نماز جمعه لنگرود در ۱۰ روستا

رئیس ستاد نماز جمعه لنگرود از راه‌اندازی شبکه روستایی ستاد نماز جمعه لنگرود در 10 روستا به‌منظور بهره‌مندی از توان و ظرفیت نیروهای فرهنگی روستاهای بخش مرکزی لنگرود و ارتقاء سطح، ویژه‌برنامه‌های ستاد خبر داد.

حامد اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: به‌منظور بهره‌مندی از توان و ظرفیت نیروهای فرهنگی روستاهای بخش مرکزی لنگرود و ارتقاء سطح، ویژه‌برنامه‌های ستاد نماز جمعه، شبکه روستایی ستاد با حضور جوانان شاخص روستایی تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست فعالیت در ۱۰ روستا آغاز خواهد شد گفت: در این طرح، اعضاء شبکه به نمایندگی از ستاد نماز جمعه لنگرود، مجموعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را باهدف گسترش و تبیین جایگاه نماز جمعه و معارف دینی  و در سطح حوزه خود معرفی می‌کنند.

مسئول ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود با اشاره به دیگر وظایف رابطین شبکه‌ها افزود: رابطین شبکه علاوه بر اجرای این کار ویژه، وظیفه انتقال مشکلات عدیده منطقه خود و بهره‌مندی از توان و ظرفیت ستاد نماز جمعه به‌منظور مرتفع نمودن آن را نیز بر عهده دارد.

اسماعیل‌پور با اعلام اسامی روستاها در مرحله نخست اجرای این طرح بیان کرد: روستاهای تالش محله، دیوشل، پلت کله، فتیده، کوشالشاه، لیلاکوه، نالکیاشر، بازارده، پیرپشته، سیاهکلده، روستاهای مجری طرح در فاز نخست اجرای این طرح قرار دارند.

انتهای پیام/