کنارگذر لنگرود از ۱۸ اسفند زیر بار ترافیک می‌رود
کنارگذر لنگرود از ۱۸ اسفند زیر بار ترافیک می‌رود

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه دستور بهره‌برداری از فاز نخست این پروژه توسط رئیس‌جمهور در سفر روز گذشته هیئت دولت به گیلان صادر شد گفت: طی هماهنگی‌های انجام‌شده با مسئولان راه استان و شهرستان، ایمنی این کنارگذر تائید و علائم راهنمایی و رانندگی نیز نصب‌شده که به‌صورت رسمی از روز شنبه 18 اسفند هر دو لاین کنارگذر زیر بار ترافیک می‌رود و شهروندان می‌توانند از آن استفاده کنند.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر درباره آخرین وضعیت پروژه کنارگذر لنگرود اظهار کرد: کنارگذر لنگرود از پروژه‌های ملی شهرستان است و هم‌اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای این پروژه بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده بود که یکی از دلایل طول کشیدن این پروژه مشکل در تأمین مصالح بود.

وی با بیان اینکه طول این پروژه ۱۱/۵ کیلومتر در فاز اول است گفت: با بهره‌برداری از این پروژه، کنارگذر لنگرود میدان شهید املاکی به شلمان ختم می‌شود و به‌صورت چشم‌گیری مشکلات ترافیکی سطح شهر لنگرود برطرف خواهد شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستور بهره‌برداری از فاز نخست این پروژه توسط رئیس‌جمهور در سفر روز گذشته هیئت دولت به گیلان صادر شد افزود: طی هماهنگی‌های انجام‌شده با مسئولان راه استان و شهرستان، ایمنی این کنارگذر تائید و علائم راهنمایی و رانندگی نیز نصب‌شده که به‌صورت رسمی از روز شنبه ۱۸ اسفند هر دو لاین کنارگذر زیر بار ترافیک می‌رود و شهروندان می‌توانند از آن استفاده کنند.

لاهوتی بهره‌برداری از این کنارگذر را موجب حذف ترافیک داخل شهر لنگرود دانست و عنوان کرد: با احداث این کنارگذر گلوگاه ترافیکی در این نقطه رفع می‌شود و تردد مسافران و ترانزیت کالا در محور بزرگراهی ساحلی شمال تسهیل خواهد شد.

وی برقراری ترافیک روان و ایمن، کاهش تصادفات جاده‌ای، صرفه‌جویی در مصرف سوخت کاهش زمان سفر و توسعه گردشگری در شهرستان‌های مسیر را از مهم‌ترین مزیت‌های این طرح عنوان کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فاز دوم این پروژه بیان کرد: فاز دوم این پروژه از میدان شهید املاکی تا پیچ سیاهگلده به‌زودی آغاز خواهد شد و در این راستا پایه‌های پل نیز شمع گذاری شد و تملک زمین‌ها نیز انجام‌شده است.

انتهای پیام/