» بین الملل » ادعای نتانیاهو: دستور دادم نیروهایمان برای نبرد گسترده آماده شوند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۰

 کد خبر: 104099

ادعای نتانیاهو: دستور دادم نیروهایمان برای نبرد گسترده آماده شوند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه اعلام کرد ارتش اسرائیل هرگز وارد عملیات نظامی گسترده و فراگیر علیه نوار غزه نخواهد شد مگر آنکه تمام گزینه‌ها و راه های دیگر را به کار گرفته باشد.

ادعای نتانیاهو: دستور دادم نیروهایمان برای نبرد گسترده آماده شوند

به گزارش لنگرخبر به نقل از فلسطین الیوم، پایگاه عبری والا اعلام کرد اظهارات بنیامین نتانیاهو در جریان دیدار وی از مناطق مرزی با نوار غزه بیان شد که طی آن با برخی از فرماندهان لشگرها و تیپ های مستقر در مرزهای نوار غزه دیدار کر.

رژیم صهیونیستی از وحشت راهپیمایی میلیونی بازگشت روز شنبه که مصادف است با اولین سالگرد آغاز آن، لشگرها و تجهیزات نظامی زیادی را به مرزهای غزه گسیل داشته است.

حالتی از انتظار و نگرانی بر محافل فرماندهی و ارتش رژیم اشغالگر قدس در آستانه راهپیمایی میلیونی فردا که فلسطینیان قصد دارند در تمام چادرهای بازگشت در مرزهای شرقی نوار غزه برگزار کنند، حاکم شده است.

بر اساس گزارش رادیو رژیم اشغالگر، ارتش اسرائیل همچنان به تقویت نیرو در مرزها ادامه می دهد و تک تیراندازان خود را از ترس تشدید تنش احتمالی در نزدیکی دیوار حائل مستقر کرده است.

هیئت امنیتی مصر در حال انجام مذاکرات ماراتنی با مقامات رژیم اشغالگر قدس و گروه های فلسطینی در تلاش برای دستیابی به آتش بس در مقابل پایبندی اشغالگران به شروط آتش بس و رفع محاصره نوار غزه است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تشدید محاصره امنیتی نوار غزه با تقویت نیروهای نظامی مستقر در مرزهای این منطقه تحت محاصره خبر داد و مدعی شد دستور دادم نیروهایمان برای نبرد گسترده آماده شوند.

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.