» تيتر يك » غیبت معنادار رئیس هیئت والیبال گیلان در فینال سوپر لیگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۹

 کد خبر: 105352

غیبت معنادار رئیس هیئت والیبال گیلان در فینال سوپر لیگ

در دیدار فینال سوپر لیگ والیبال هیچ‌یک از مسئولین برگزاری مسابقات در این دیدار حضور نداشتند این در حالی است که همان متولیان در دیدار فینال همین رقابت‌ها در رده بانوان حضوری فعال داشتند.

غیبت معنادار رئیس هیئت والیبال گیلان در فینال سوپر لیگ

به گزارش لنگرخبر، رقابت‌های سوپر لیگ والیبال مردان و بانوان استان گیلان از سال گذشته آغاز شد که در هفته گذشته تیم‌های اول تا سوم در هر دو رده مشخص شدند.

در رده مردان تیم شهرداری لنگرود با نتیجه سه بر یک موفق به شکست تیم خاتم ماسال شد و مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را بدون شکست از آن خود کرد.

در رده بانوان نیز تیم وارنا شهر باران با نتیجه سه بر صفر موفق به شکست تیم رستوران بابا محسن شد و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها در رده بانوان شد.

یکی از نکات قابل‌توجه این دوره از رقابت‌ها تفکیک جنسیتی هیات والیبال استان گیلان برای حضور در رقابت‌های مردان و زنان بود.

در دیدار فینال سوپر لیگ مردان خبری از حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، رئیس یا نائب رئیس هیات والیبال استان گیلان و یا دیگر مسئولین نبود که نه‌تنها برای تماشای این دیدار بلکه برای اهدای جوایز حضور پیدا کنند و جوایز توسط تعدادی از اعضای شورای شهر لنگرود که برای تماشای این دیدار رفته بودند به تیم‌ها اهدا شد.

این در حالی است که در دیدار فینال همین رقابت‌ها در رده بانوان، رئیس و نائب رئیس هیئت والیبال استان گیلان برای تماشای این دیدار در سالن حضور پیداکرده و کاپ قهرمانی و جوایز را به تیم‌ها اهدا کردند.

نکته قابل‌تأمل دیگر این است که به نظر می‌رسد رئیس هیئت والیبال علاقه خاصی به تیم مرکز استان دارد و به دلیل عدم حضور تیم مرکز استان، در دیدار فینال مردان حضور نداشت ولی به دلیل حضور تیم بانوان تیم مرکز استان از اول تا پایان مسابقه در سالن حضور داشت.

نکته دیگر تماشای تمام بازی‌های تیم مرکز استان که در این دوره از رقابت‌ها حضور داشت بود که علاوه بر رشت، در دیدارهای مهمان هم حضور داشت.

این موارد شائبه حمایت این مسئول از یک تیم را به وجود می‌آورد که چون در دیدار فینال حضور نداشتند خود نیز رمقی برای حضور در دیدار فینال و تماشای بازی و یا حتی برای اهدا جوایز در سالن حضور پیدا نکرد.

همواره مرسوم است حداقل در دیدار فینال این‌گونه مسابقات، مسئول برگزاری مسابقات برای اهدا جوایز و تبریک حضورداشته باشد ولی در ذهن مخاطب عدم حضور رئیس و مسئول برگزاری مسابقات دهن‌کجی به تیم‌های فینالیست و دیگر گروه‌هایی است که در این مسابقات حضور داشتند.

شاید اینکه دو تیم شرق و غرب استان در دیدار فینال سوپر لیگ استان حضور داشتند کمی برای برخی از مسئولین گران تمام شد که این‌گونه ابراز وجود کردند.

انتهای پیام/


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.