پیروزی بر دشمن جز با وحدت شکل نمی‌گیرد
پیروزی بر دشمن جز با وحدت شکل نمی‌گیرد

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه تا زمانی که استکبار در جهان وجود دارد مقاومت نیز وجود دارد گفت: پیروزی بر دشمن جز با وحدت و اتحاد بین مسلمانان شکل نخواهد گرفت.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی امروز در خطبه‌های عید سعید فطر در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه باید مواظب ثواب‌هایی باشیم که در ماه رمضان جمع کرده‌ایم اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا دستاوردهای ماه رمضان را با توکل بر خدا برای ماه‌های دیگر حفظ و درراه خدا قدم برداریم.

وی با بیان اینکه انسان در دنیا کاستی‌هایی دارد گفت: تمام کاستی‌های انسان در دنیا با توکل به خدا و توسط خدا حل خواهد شد و او قادر به همه‌چیز است.

امام‌جمعه لنگرود با اشاره به ۱۵ خرداد و آغاز نهضت امام خمینی افزود: مهم‌ترین دستاورد ۱۵ خرداد مشخص شدن ماهیت رژیم پهلوی داد و با ظاهرسازی‌هایش مردم را فریب داده بود که به خاک و خون کشیدن مردم دست رژیم شاهنشاهی رو شد.

سلیمانی با اشاره به مقاومت نیروهای یمن مقابل عربستان بیان کرد: عربستان در طول این چند سال نتوانست مقابل یمن به نتیجه برسد و پادشاه عربستان دست به دامان آمریکا شده است ولی آمریکا نیز قادر به این اقدام نیست.

وی با تأکید رهبری بر مقاومت مردم مقابل دشمن خاطرنشان کرد: تا زمانی که استکبار در جهان وجود دارد مقاومت نیز وجود دارد و پیروزی بر دشمن جز با وحدت و اتحاد بین مسلمانان شکل نخواهد گرفت.

انتهای پیام/