مبارزه با فساد مطالبه عمومی مردم کشور است/تذکر به اداره کل ارشاد گیلان
مبارزه با فساد مطالبه عمومی مردم کشور است/تذکر به اداره کل ارشاد گیلان

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه مبارزه با فساد مطالبه عمومی مردم کشور است، گفت: قوه قضائیه به‌تنهایی نمی‌تواند در مبارزه با فساد اقدام کند و باید تمام قوا برای ریشه‌کن کردن فساد و فاسد وارد عمل شوند.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه کار قضا برای رسیدن به عدالت اجتماعی خیلی سخت است، اظهار کرد: لنگرود در گیلان ازلحاظ پاکدستی و رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات در رتبه دوم قرار دارد ولی ازلحاظ آمار پرونده‌ها وضعیت خوبی نداریم و باید با اقدامات پیشگیرانه جلوی ازدیاد پرونده را گرفت.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد مطالبه عمومی مردم کشور است، گفت: قوه قضائیه به‌تنهایی نمی‌تواند در مبارزه با فساد اقدام کند و باید تمام قوا برای ریشه‌کن کردن فساد و فاسد وارد عمل شوند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه قانون اعاده اموال نامشروع بعد از ۱۴ سال اجرایی شده است، افزود: برخی از قوانین فسادزا هستند نه فساد زدا و باید جلوی این قوانین را گرفت و اصلاح‌ کرد.

سلیمانی با اشاره به ‌روز جهانی مبارزه با مواد مخدر بیان‌ کرد: خوشبختانه گیلان در بحث مبارزه با قاچاق و مواد مخدر پیشتاز است و خانواده‌ها نیز باید نسبت به این زمینه هوشیار باشند تا جوانان در این عرصه قتل‌عام‌ نشود.

وی با اشاره به صدور مجوز نمایشنامه و اجرای تئاتر توسط ارشاد گیلان خاطرنشان کرد: برخی تئاترها دارای مفاهیم‌ فمینیستی و اقدام‌های ناهنجار است که موجب ضررهای اجتماعی می‌شود که حتی اجرای این‌گونه تئاترها در شهرستان‌ها موجب تنش در بین مردم و مسؤولین می‌شود‌.

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه ارشاد گیلان با صدور مجوزهای کنسرت و نمایشنامه‌ها مسؤولین و مردم را درگیر نکند، گفت: کسی با خوشحالی مخالف نیست ولی قرار نیست هر چیزی و هر محتوای خلافی در کشور به بهانه فضای شادی و تفریحی برای جوانان و مردم مجوز داده و پخش شود.

انتهای پیام/