» تيتر يك » ماجرای درگیری با سلاح سرد در بیمارستان امینی لنگرود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۱

 کد خبر: 106138

ماجرای درگیری با سلاح سرد در بیمارستان امینی لنگرود

در پی دعوای دو خانواده به دلیل مسائل شخصی درگیری به بیمارستان امینی کشیده شد که یک نفر با سلاح سرد ضرب دید.

ماجرای درگیری با سلاح سرد در بیمارستان امینی لنگرود

رامین غلامپور عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به درگیری بین دو خانواده در تالش محله این شهر و کشیده شدن ماجرا به بیمارستان امینی لنگرود اظهار کرد: به دنبال ضرب‌وجرح یک‌تن از طرف دعوا و انتقال وی به بیمارستان، طرفین دیگر دعوا خود را به بیمارستان رسانده که موجب درگیری فیزیکی و استفاده از سلاح سرد شد.

وی با بیان اینکه همکاران بیمارستان امینی در پی درگیری و تنش پیش‌آمده بیمار را به بیمارستان پیروز لاهیجان منتقل کردند، افزود: وضعیت بیمار منتقل‌شده خوب است و مشکل خاص و حادی ندارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنگرود با اشاره به اینکه این درگیری زنجیره‌ای و خانوادگی تنها یک بیمار بستری برجای گذاشت، گفت: مابقی شرکا در این دعوای خانوادگی جراحت سطحی داشتند و با اقدام و مداخله به‌موقع کادر حفاظت فیزیکی بیمارستان اوضاع را تحت کنترل خود درآوردند.

به گزارش لنگرخبر، روز گذشته در پی یک درگیری خانوادگی ضرب‌وجرحی در بیمارستان امینی لنگرود به وجود آمده بود که متأسفانه دعوای خانوادگی و شخصی به بستر جامعه و بیمارستان کشیده شد.

گفتنی است اقدامات و بررسی‌های پلیسی در این رابطه ادامه دارد و پرونده‌ای نیز با همین مضمون از سوی یکی از طرفین دعوا در مجتمع قضایی لنگرود تشکیل‌شده است.

انتهای پیام/


برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.