آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود
آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود

معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان گیلان از ارائه راهکارهای اساسی برای رفع گلوگاه‌های ترافیکی محور محور رشت- لنگرود-چابکسر-رامسر خبر داد و گفت: در راستای تسهیل تردد و کاهش ترافیک، به زودی عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی کنارگذر لنگرود آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی  صبح امروز در سفر به استان گیلان به همراه نماینده مردم رودسر، املش و نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های زیرساختی حمل و  نقل این استان بازدید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی گلوگاه‌های ترافیکی محور رشت- لنگرود-چابکسر-رامسر را یکی از اهداف این سفر اعلام کرد و گفت: به منظور ساماندهی ترافیک این محور در محدوده شهر چابکسر مقرر شد با همکاری شهرداری و فرمانداری چابکسر نسبت به آزادسازی اراضی محدوده و چهار خطه کردن محور اقدامات لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: بخش دیگری از ترافیک این محور در محدوده  منطقه کلاچای است که دستور لازم به منظور تسریع در اجرای عملیات تقاطع غیرهمسطح این محور و رفع گره ترافیکی در محدوده کلاچای صادر شد. این تقاطع هم اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهر لنگرود خبر داد و گفت:‌ کنارگذر لنگرود به طول ۹ کیلومتر به صورت چهار خطه در نوروز سالجاری به بهره‌برداری رسید و در همین راستا به زودی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح لنگرود آغاز خواهد شد.
وی افزود: این پل دارای ۱۲ دهانه ۲۰ متری است و مبلغ برآورد اولیه اجرای این پل ۲۰ میلیارد تومان است.