» شهر لنگرود » اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در مدارس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۲

 کد خبر: 107801

اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در مدارس

فرماندار لنگرود با اشاره به نقش تأثیرگذار آموزش‌وپرورش در توسعه و پیشرفت کشور گفت: اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در سطح مدارس ضروری است.

اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در مدارس

به گزارش لنگرخبر، رئیس شورای آموزش‌وپرورش لنگرود ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان که در محل آموزش‌وپرورش لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه بزرگ آموزش‌وپرورش در پیشرفت و ترقی جامعه نقش پررنگ و تأثیرگذاری دارد.

سیروس شفقی با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش‌وپرورش در توسعه جامعه افزود: فراهم کردن تجهیزات مناسب و ایجاد فضای نشاط‌آور در مدارس و همچنین ارتقای قابلیت‌های معلمان می‌تواند در کیفیت تحصیلی و تربیت دانش‌آموزان اثرگذار باشد.

وی با تأکید بر اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در سطح مدارس تصریح کرد: ایجاد تحول در آموزش‌وپرورش با تأمین و گسترش عدالت آموزشی فراهم می‌شود و این امر در عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت کشور شود نقش‌آفرین باشد.

فرماندار لنگرود بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای بالا بردن کیفیت آموزشی مدارس این شهرستان تأکید کرد و گفت: سرانه‌ها، فضاها و رتبه‌های علمی شهرستان همه ماحصل این برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر خواهد بود.

انتهای پیام/


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.