» شهر لنگرود » تاکید بر ارتباط مستمر روابط عمومی شهرداری ها با رسانه ها و مردم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۹:۲۲

 کد خبر: 109602

تاکید بر ارتباط مستمر روابط عمومی شهرداری ها با رسانه ها و مردم

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با بیان اینکه روابط عمومی ها علاوه بر ارتباط مستمر با رسانه ها، باید با مردم نیز از روش های مختلف در ارتباط باشند، گفت: روابط عمومی شهرداری ها میتوانند از ظرفیت مردم جهت دریافت انتقادها و پیشنهادها و گردآوری مطالب جهت پیشبرد اهداف شهری استفاده کنند.

تاکید بر ارتباط مستمر روابط عمومی شهرداری ها با رسانه ها و مردم


به گزارش لنگرخبر، علیرضا مسچیان امروز در دیدار با مسئولین روابط عمومی شهرداری های شهرستان لنگرود با تاکید بر امر اطلاع رسانی در عصر حاضر اظهار کرد: رسانه در زمان حاضر به عنوان یکی از نیازهای اصلی و کارکردهای همه اقشار جامعه است و میتوان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه رسانه پل ارتباطی سریع و ساده ای است که در دسترس همه اقشار قرار دارد، گفت: همواره توقع مردم از شهرداری ها به دلیل در پیش چشم بودن بیشتر از سایر ارگان ها است و این وظیفه شهرداری ها را زیاد میکند تا در راستای برآورده کردن انتظارات یه حق مردم دقت بیشتری کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با بیان اینکه روابط عمومی ها علاوه بر ارتباط مستمر با رسانه ها، باید با مردم نیز از روش های مختلف در ارتباط باشند، افزود: روابط عمومی شهرداری ها میتوانند از ظرفیت مردم جهت دریافت انتقادها و پیشنهادها و گردآوری مطالب جهت پیشبرد اهداف شهری استفاده کنند.

به گزارش لنگرخبر، در این دیدار هر یک از مسوولین روابط عمومی شهرداری های شهرستان به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود جهت حل مشکل پرداختند.

انتهای پیام/


برچسب ها :
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.