متکی: وظیفه ما در قبال دولت، حمایت، مشاوره و نقد منصفانه است

دبیرکل کانون اسلامی کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند با تاکید بر اهمیت حمایت از دولت سیزدهم اظهار کرد: رسالت نیروها و جریان های انقلابی در قبال دولت رئیسی ؛ حمایت ، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار است. هشتمین جلسه شورای مرکزی کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند  در دفتر این

کد خبر : 140977
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آذر 1400 - 21:16


دبیرکل کانون اسلامی کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند با تاکید بر اهمیت حمایت از دولت سیزدهم اظهار کرد: رسالت نیروها و جریان های انقلابی در قبال دولت رئیسی ؛ حمایت ، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار است.

هشتمین جلسه شورای مرکزی کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند  در دفتر این کانون برگزار شد و تحولات پسا انتخابات ۱۴۰۰رویکردها و کارکرد  دولت رئیسی مورد ارزیابی اعضای این شورا قرارگرفت.

به گزارش ایسنا، در نشست ماهانه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند موضوع مدیریت موفق درمقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده‌، عزم جدی در کنترل تورم افسار گسیخته با هدف بهبود معیشت مردم، ارتباط صمیمی و مستقیم با مردم، رویکرد متین ،منطقی ‌و فعال در حوزه سیاست خارجی و گشودن روزنه های امید به بازگشت اعتماد مردم بعنوان بخشی ازمحور های موفق در کارنامه ۱۰۰روزه دولت ارائه شد.

ادامه حضور و بعضا کارشکنی مدیران دولت پیشین و مسببین شرایط شکننده کشور، شفاف نبودن نقشه راه در برخی از حوزه های اقتصادی ، گزینش نیروهای بعضا ناتوان و ناکار آمد و بی مهری به بخشی از ظرفیت های علمی و مدیریتی که در انتخابات ۲۸خرداد موثر بودند بعنوان محورهای مورد نقد اعضای شورای مرکزی کانون فارغ التحصیلان مطرح شد.

همچنین منوچهر متکی دبیر کل کانون در این نشست اظهار کرد: وظیفه نیروهای ارزشی و جریان های انقلابی واصولگرا حمایت از نامزد مورد نظر خودبرای انتخابات و معرفی نیروهای مومن،متخصص و کار آمد به نامزد منتخب خود است.

وی افزود: وظیفه اول یعنی تلاش برای رای آوری نیاز به دستور و فرمان ندارد و نیروها آتش به اختیار عمل می‌کنند. اما برای تحقق وظیفه دوم علاوه بر معرفی نیروهای شایسته باید نظام شایسته گزینی مستقر و همه پیشنهادات وارده را مورد ارزیابی قرار دهد.

متکی با تاکید بر اهمیت حمایت از دولت سیزدهم اظهار کرد: رسالت نیروها و جریان های انقلابی در قبال دولت رئیسی ؛ حمایت ، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار است.

وی در پایان گفت: کارگروه پژوهش و اقتصاد کانون بزودی طرح خود در خصوص مدیریت منابع ارزی را آماده و به مسؤلان ذیربط ارائه خواهد داد.

انتهای پیاممنبع

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.