فضای سبز شهری لنگرود افزایش می‌یابد/احداث ساختمان جدید شهرداری

شهردار لنگرود با بیان اینکه فضای سبز شهری لنگرود افزایش می‌یابد، گفت: احداث پیاده رو ۳۰ متری و ایجاد فضای سبز در جاده کمربندی پارک فجر از دیگر اقدامات شهرداری است که این پروژه نیز تاپایان سال انجام می‌شود.

افشین گلباغی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرنیوز، با اشاره به اقدامات شهرداری این شهر، اظهار کرد: تغییر ساختمان شهرداری به پارک فجر از برنامه‌هایی است که توسط شورا به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه مکان جدید ساختمان شهرداری در پارک فجر است، افزود: عملیات عمرانی و پی‌ریزی قبل از سال ۹۳ آغاز می‌شود و در برنامه‌ای که مدون شده است تا پایان سال ۹۴ به پایان می‌رسد.

شهردار لنگرود گفت: مساحت ساختمان جدید شهرداری ۱۵۰۰ متر مربع در دو سقف است و به دلیل صرفه جویی در میزان هزینه و ساخت اصولی ساختمان به جای پیمانکار از متخصصین شهرداری استفاده می‌شود.

گلباغی با بیان اینکه فضای سبز شهری لنگرود افزایش می‌یابد، تصریح کرد: احداث پیاده رو ۳۰ متری و ایجاد فضای سبز در جاده کمربندی پارک فجر از دیگر اقدامات شهرداری است که این پروژه نیز تاپایان سال انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر امروز نگرش علمی در کارها و پروژه‌ها وجود نداشته باشد کارهای انجام شده در آینده  فایده‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: معضل ترافیک در کنار آبگرفتگی معابر از دیگر معضلات لنگرود است.

شهردار لنگرود گفت: در خصوص حل ترافیک کار مطالعاتی توسط کارشناسان در حال انجام است و باید در این زمینه بتوانیم تا حدی از ترافیک داخل شهر بکاهیم.

گلباغی افزود: تعویض روشنایی بلوار عبدالکریمی که در گذشته نیمه تمام مانده بود تا پایان صفر به پایان می‌رسد و بعد از صفر چراغ‌ها روشن می‌شود.

وی با بیان اینکه هرس درختان در کوچه‌ها و معابر از دیگر اقدامات شهرداری در ۵۰ روز گذشته بود، خاطرنشان کرد: میدان اصلی شهر که در زمان شهردار قبلی برای بازسازی تخریب شده بود نیز به مرحله پایانی رسیده است و در فاز آخر نصب آب نما را در دستور کار قرار دارد.