دستگیری یک سارق و کشف سه فقره سرقت در لنگرود

سرهنگ نیک‌فرد از دستگیری یک نفر سارق و کشف سه فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران انتظامی لنگرود وقوع سرقت‌های موتورسیکلت در این شهرستان را پیگیری کردند.

به گزارش لنگرنیوز، فرمانده انتظامی لنگرود شب گذشته در جلسه انتظامی گیلان، از دستگیری یک نفر سارق و کشف سه فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران انتظامی لنگرود وقوع سرقت‌های موتورسیکلت در این شهرستان را پیگیری کردند.

حسین نیک‌فرد به اقدام‌های اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی در لنگرود اشاره کرد و افزود: ماموران پلیس آگاهی یک نفر سارق را شناسایی و او را حین سرقت دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه سارق مذکور در بازجویی پلیسی به سرقت موتورسیکلت به همراه همدستان خود اعتراف کرد، تصریح کرد: موتورسیکلت‌های سرقتی در بازرسی از منزل سارق کشف شد و تلاش برای دستگیری همدستان او ادامه دارد.

نیک‌فرد با بیان اینکه متهم از طریق دادسرا روانه زندان شده است، خاطرنشان کرد: سارق مذکور با استفاده از شلوغی مرکز شهر و بی‌توجهی راکبان موتورسیکلت‌ها در رعایت برخی از اصول پیشگیری در اقدامی مناسب دست به سرقت می‌زد و شهروندان باید نسبت به رعایت اصول ایمنی در حفظ اموال خود دقت داشته باشند.