کمک ۳۸ میلیون تومانی یک بانوی خیر لنگرودی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنگرود از کمک ۳۸ میلیون تومانی یک بانوی خیر لنگرودی که بر اساس وصیت نامه اش در اختیار نیازمندان قرار بگیرد، خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنگرود از کمک ۳۸ میلیون تومانی یک بانوی خیر لنگرودی که بر اساس وصیت نامه اش در اختیار نیازمندان قرار بگیرد، خبر داد.

‘مهدی پنجی’ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خانواده مرحومه سیده صدیقه باباپور در پی عمل به سنت حسنه اسلامی طبق وصیت مادر با حضور در کمیته امداد این شهرستان این مبلغ را طی دوفقره چک به حساب این نهاد واریز کردند.

وی بیان کرد: این مبلغ اهدایی در اختیار کمیته امداد این شهرستان قرار گرفت که بخشی از آن صرف تهیه جهیزیه نوعروسان ، درمان و مسکن مددجویان و نیازمندان این شهرستان شد.

پنجی در بخشی دیگر از این مصاحبه با اشاره به بخشی از کمک های انجام شده برای کودکان و دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان اظهار کرد: طی هشت ماه امسال۵۶۰ بسته سبد کالای غذایی به ارزش ۳۳۲ میلیون و ۶۱ هزار ریال به ۷۰ نفر از کودکان زیر شش سال دارای سوء تغذیه تحت حمایت کمیته امداد لنگرود اهداء شده است.

وی یادآور شد: همچنین برای فراهم کردن شرایط مناسب تحصیلی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان نیز طی همین مدت؛ مبلغ ۱۴۵ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است.

بیش از ۱۲۰هزار و ۱۵ خانواده مددجوی تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند که از این تعداد حدود شش هزار و ۲۵۰خانوار از این مدد جویان در شهرستان لنگرود ساکن هستند.