۳۰ داعشی در سامرا و رمادی عراق به هلاکت رسیدند
۳۰ داعشی در سامرا و رمادی عراق به هلاکت رسیدند

ارتش عراق در عملیات جداگانه خود در استان های صلاح الدین و الانبار دستکم ۳۰ نفر از عناصر گروه تروریستی داعش را به هلاکت رساند.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از السومریه نیوز، نیروهای ارتش عراق با کمک نیروهای مردمی روستای الجمهوریه در جنوب تکریت را از عوامل گروه تروریستی داعش پاکسازی کرده و ده ها داعشی را کشته و زخمی کردند که در میان کشته ها، پنج عضو ارشد این گروه تروریستی وجود دارد.

درهمین حال، وزارت دفاع عراق نیز امروز از هلاکت ۱۵ داعشی در جنوب شهر سامراء در استان صلاح الدین خبر داد. وزارت دفاع عراق در بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای زمینی ارتش با کمک نیروی هوائی امروز پانزده داعشی را در منطقه المعتصم در جنوب شهر سامراء به هلاکت رساندند و خودروی آنها را که مجهز به تیربار بود، منهدم کردند .

یک منبع در تیپ دهم ارتش عراق نیز اعلام کرد : توپخانه ارتش یکی از مواضع داعش را در منطقه السجاریه در شرق شهر رمادی مرکز استان الانبار زیر آتش گرفت و منهدم کرد که در این حمله توپخانه ای، ۱۳ تروریست به هلاکت رسیدند .

از سوی دیگر، یک منبع امنیتی در استان دیالی گفت: دو عنصر داعش در حمله هوایی بالگردهای ارتش عراق به یک خودرو حامل سلاح در نزدیک روستای حنبش در شمال منطقه المقدادیه واقع در شمال شرقی بعقوبه کشته شدند.