مراسم اربعین لنگرود، با نظم، هماهنگی و پشتیبانی خوبی انجام شد

مرتضی حواسی افزود : مراسم امسال شهرستان لنگرود نسبت به سال گذشته با نظم و هماهنگی و پشتیبانی به خوبی انجام شد و از سوی دیگر دارای جمعیت بهتری نسبت به سال گذشته بودیم.

معاون سیمای، صداوسیمای گیلان در گفت و گو با لنگرنیوز در خصوص پوشش تصویری مراسم محرم و صفر استان گیلان در شبکه باران گفت : از اول محرم تا اربعین حسینی بعد از برگزاری جلسات مکرر در شهرستان ها، از ۱۲ نقطه استان گیلان مراسمات مذهبی به صورت زنده در شبکه باران، شبکه های ملی و بین المللی پوشش داده شد.

مرتضی حواسی با بیان اینکه در شب اربعین مراسم تجمع عاشورایی مردم لنگرود در رسانه های ملی و بین المللی به صورت زنده پخش گردید افزود : مراسم امسال شهرستان لنگرود نسبت به سال گذشته با نظم و هماهنگی و پشتیبانی به خوبی انجام شد و از سوی دیگر دارای جمعیت بهتری نسبت به سال گذشته بودیم.

وی اظهار کرد : شبکه قران، شبکه سه ، شبکه شما، شبکه یک و شبکه باران به صورت منظم مراسم شب اربعین شهرستان لنگرود را پخش کرد و ان شاالله مورد قبول امام حسین(ع) قرار بگیرد و امیدوارم در سال اینده نیز بتوانیم این برنامه را همچون دو سال گذشته بتوانیم به تصویر درآوریم.

حواسی گفت : در روز اربعین مراسم تجمع شهرستان های آستانه اشرفیه، رشت و بندانزلی از شبکه های ملی و محلی پخش شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا این مراسم برای سال های بعد هم برگزار خواهد شد گفت : برگزاری مراسم شب اربعین حسینی در لنگرود و پوشش خبری توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به نام لنگرود ثبت شده است و ان شاالله در سال های بعد شاهد با شکوه تر برگزار شدن این مراسم در لنگرود و دیگر شهرستان ها باشیم.