مقاومت ملت در برابر تهدیدها، ایران را به عنوان الگو در جهان تبدیل کرده است

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد : دشمنان خارجی بدانند که مردم ایران همیشه در مقابل ظلم و ستم مقاومت کردند و همین مقاومت، ایران را به عنوان الگوی کشورهای ستم دیده تبدیل کرده است.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام رسول محلاتی در مراسم یادواره ۲۵ شهید روستای بالا چاف گفت : امروز بعد از گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب و اتمام جنگ تحمیلی هنوز هم یاد شهدا در کشور طنین انداز است و امروز ایران به عظمت و رشادت های شهدا در بین کشورهای جهان سرافراز است.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود : دشمن بعد از شکست در جنگ ۸ ساله با ایجاد شبکه های ماهواره ای و فعالیت گسترده در فضای مجازی سعی در تضعیف انقلاب و به بیراهه کشاندن جواان این مرز و بوم دارد ولی در این راه نمی تواند پیروز شود.

وی با بیان اینکه پیام شهدا و انقلاب ایران به کشورهای آزادی خواه جهان صادر شده است گفت : امروزه مشاهده میکنیم که هر روز به جمعیت شیعیان در نقاط مختلف جهان افزوده می شود.

حجت الاسلام رسول محلاتی تصریح کرد : ایران توانست در ۸ سال جنگ تحمیلی ابهت دشمن را فرو بپاشد و امروز نیز ملت ایران با ایستادگی و مقاومت شانه دشمن را به زمین زدند.

محلاتی اظهار کرد : خط سرخ شهیدان در کشور ادامه دارد و مسئولان کشور با هر گرایش سیاسی که بر روی کار میآیند باید این خط سرخ را ادامه دهند.

 

IF IF IF IF IF IF IF