فرهنگ وقف باید به عنوان ارزش معنوی واحسان ماندگاردرجامعه نهادینه شود
فرهنگ وقف باید به عنوان ارزش معنوی واحسان ماندگاردرجامعه نهادینه شود

حجت الاسلام مهدی صدیق درخصوص اهمیت وقف دراسلام گفت: فرهنگ وقف بایدبه عنوان ارزش معنوی واحسان ماندگاردرجامعه نهادینه شود چراکه انسان همیشه حب به بقاءدارذ.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام مهدی صدیق امام جمعه لنگرود در نمازجمعه این هفته لنگرود، ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از معاصی درخصوص اهمیت وقف دراسلام گفت: فرهنگ وقف بایدبه عنوان ارزش معنوی واحسان ماندگاردرجامعه نهادینه شود چراکه انسان همیشه حب به بقاءدارذ.

امام جمعه لنگرود افزود : مردنکونام ماندن طبق شعرسعدی، درتوجه به مردم بامسجدسازی مدرسه سازی واحداث بیمارستان وحتی تجهیزجهیزیه فرزندان بی بضاعت است.
وی ضمن تقدبر از شهروندان لنگرودی درحضورپرشور تجمع عاشورایی شب اربعین از عملکرد همه دست اندرکاران خصوصأ سیمای جمهوری اسلامی شبکه باران تشکر و قدردانی کرد.
حجت الاسلام صدیق درارتباط باحرکت تروریستی یک مزدور و کلاهبردار ایرانی دراسترالیا و معرفی این چهره خبیث گفت: این فرددارای سوابق متعدد بوده و از نظر روحی و روانی از مشکلات عدیده برخورداربوده است که دشمن از او جهت تخریب نظام استفاده می کرد.
امام جمعه لنگرود  اظهار کرد : روحانیت یعنی امام راحل و شهیدانی چون بهشتی، مطهری، مفتح و باهنرکه جامعه را به هدایت می کشاندند.
وی درپایان با اشاره به شهادت رسول مهربانی حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع)، ثامن الحجج امام رضا(ع)؛ دردادامه کشتار۱۳۲دانش آموز مظلوم و مسلمان پاکستان را از اعمال تروریستی استکبا رو گروه داعش دانست و گفت: ملت ایران ضمن محکوم نمودن این عمل مفتضح و تروریستی اعلام میداریم که تا آخرین قطره خون خود با استکبار و گروه ظالم داعش مبارزه خواهیم کرد.