تلفن همراه برخی مسئولین بعد ازساعت اداری خاموش است/تاکید جواد پور به مقابله با فساد در ادارات

سید رضا جوادپور با انتقاد از مسئولینی که تلفن همراه خود را بعد از پایان ساعت اداری خاموش می کنند گفت : در برخی شرایط ممکن است کاری فوری با یک مسئول فراهم شود ولی با خاموش بودن تلفن همراه نمی توان به مسئول و مشترک مورد نظر برای رفع یا پیگیری یک مشکل ارتباط برقرار کرد.

به گزارش لنگرنیوز،سید رضا جوادپور عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید مرکزی لنگرود گفت : مسئولین جدید باید با نصب العین قرار دادن قانون، کارها را انجام دهند و باید سیاست های کلی دولت را در مسئولیتی که داریم اجرا و نظارت کنیم.

فرماندار شهرستان لنگرود خطاب به مسئولین ادارات افزود : با توجه به فرا رسیدن زمستان و فصل سرما، ادارات خود را برای زمان های بحرانی و حوادث غیرطبیعی آماده کنند و خود را برای مقابله در شرایط بحرانی تجهیز کنند.

وی اظهار کرد : جهاد و آب منطقه ای از هم اکنون به فکر تامین آب مزارع کشاورزی باشند تا بتوانند اطمینان و رضایت کشاورزان را جلب و نگرانی ها برطرف شود.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه مقابله با فساد در ادارات و عدم تبییض در بین ارباب رجوع وظیفه مسئولین ادارات است تصریح کرد : مبارزه با فساد اداری و تکریم ارباب رجوع،خواسته انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب است.

جواد پور تاکید کرد : هرگونه سواستفاده از قدرت و مقام و استفاده از اموال دولتی نوعی فساد است و تحت هیچ شرایطی نباید ادارات در کارهای شبه دار وارد شوند.

سید رضا جوادپور با انتقاد از مسئولینی که تلفن همراه خود را بعد از پایان ساعت اداری خاموش می کنند گفت : در برخی شرایط ممکن است کاری فوری با یک مسئول فراهم شود ولی با خاموش بودن تلفن همراه نمی توان به مسئول و مشترک مورد نظر برای رفع یا پیگیری یک مشکل ارتباط برقرار کرد این در حالی است که قانونی وجود دارد که رئیس اداره برای خروج از حوزه استحفاظی باید اجازه و اطلاع دهد و غیر از این خلاف قانون است.

فرماندار لنگرود گفت : مسئولین ادارت بر ورود و خروج کارکنان و کارمندان خود نظارت بیشتری داشته باشند و در صورت مشاهده خلاف براساس قانون با فرد خاطی برخورد شود.

وی با بیان اینکه در پروژه کنار گذر به خاطر کندی کار تاکنون حدود ۳۰ میلیارد تومان ضرر کرده ایم گفت : اداراه صنعت و معدن استان گیلان بر روی پروژه کنارگذر لنگرود نظارت بیشتری کند تا شرایط برای انجام کار قانونی و در این پیشرفت پروژه با شایط و سرعت بهتری انجام گیرد.