دو پروژه عمرانی اداره اوقاف به بهره برداری رسید + تصاویر

حجت الاسلام بازدار با تاکید بر اینکه برای این پروژه ها هیچ گونه هزینه دولتی از منابع شهرستانی دریافت نکردیم، گفت : لنگرود فاقد موقوفاتی نظیر کمک به ایتام و نیازمندان، تحقیق و پژوهش، برپایی مجالس قرآنی و روضه، خرید جهیزیه و … می باشد.

حجت‌الاسلام مهدی بازدار در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود در گفت و گو با لنگرنیوز، گفت : همزمان با سومین رو از هفته وقف امامزاده سید خلیل راه پشته و آستان مقدس سید احمد تالش محله افتتاح شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود افزود : بازسازی امامزاده سید خلیل راه پشته از سال ۱۳۸۷ آغاز شد و با همکاری هیئت امنا و خیرین شهرستان بیش از ۸۰ درصد کارهای عمرانی به پایان رسیده است که تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه نصب ضریح،دروازه قرآنی، آینه‌کاری، سنگ‌نما، سفیدکاری و سرویس بهداشتی امامزاده خلیل (ع) در فاز دوم و پایانی کارهای عمرانی امامزاده سید خلیل انجام می شود اظهار کرد : برای ادامه این کار، ۳۰۰ میلیون تومان برآورد هزینه شده است.

بازدار از افتتاح و بهره برداری آستان مقدس سید احمد طالش محله خبر داد و گفت : زمان آغاز کار عمرانی این آستان مقدس از خرداد ۹۳ آغاز شد که تا پایان شهریور ۹۳ به پایان رسید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با بیان اینکه در فاز نخست ۶۵ میلیون تومان برای این آستان مقدس هزینه شده است، تصریح کرد : برای اتمام آن ۲۵۰ میلیون تومان بابت سفید کاری، سنگ نما، محوطه سازی و … اعتبار نیاز است.

وی در پایان اذعان کرد : کلیه هزینه این دو امامزاده و آستان مقدس از منابع مردمی، نذورات، خیرین که بیش از که بیش از ۸۰ درصد هزینه ها را شامل می شود و ۲۰ درصد توسط سازمان اوقاف به پروژه ها تخصیص یافت.

حجت الاسلام بازدار با تاکید بر اینکه برای این پروژه ها هیچ گونه هزینه دولتی از منابع شهرستانی دریافت نکردیم، گفت : لنگرود فاقد موقوفاتی نظیر کمک به ایتام و نیازمندان، تحقیق و پژوهش، برپایی مجالس قرآنی و روضه، خرید جهیزیه و … می باشد.