آقای فرماندار! خاتمی فتنه گر است/ساده لوح ها می گویند فتنه وجود نداشت

امام جمعه لاهیجان ضمن تقدیر از حیدری فرماندار سیاهکل برای شرکت در این مراسم گفت: تأسف می خورم از برخی فرمانداران در شهرستان های همجوار ما که خاتمی را انسانی انقلابی می دانند. این در صورتی است که دست خاتمی نیز در فتنه بود و از فتنه گران حمایت می کرد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از در سیاهکل، حجت الاسلام و المسلمین احمد عبدالله زاده پاشاکی امام جمعه لاهیجان صبح امروز در مراسم سالروز حماسه ۸دی مردم گیلان در مسجد جامع سیاهکل، با بیان اینکه اگر بخواهیم حماسه ۹دی را ارزیابی کنیم می بایست تاریکی های فتنه را بشناسیم، اظهار کرد: فتنه ۸۸، فتنه بزرگ و عظیمی بود و در آن دست های کثیفی که پشت آن بودند آشکار شدند و با رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) این فتنه خاتمه یافت.

 

وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ سه گروه نقش داشتند، گفت: گروه فتنه گران که در اقلیت بودند، فریب خوردگان که بعداً راه خود را از آنها جدا کردند و ساکتین که گاهی به در می کوبند و گاهی نیز به تخته می زنند.

 

بسیاری از خواص در فتنه ۸۸ مردود شدند

امام جمعه لاهیجان با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری به خواص برای هوشیار بودن آنها تأکید کرد: خواص بسیار مهم هستند، اما در این امتحان بسیاری از خواص مردود شدند و تاریخ در رابطه با آنها قضاوت خواهد کرد و آیندگان آنها را مؤاخذه می کنند.

آقای فرماندار جمهوری اسلامی ایران، خاتمی فتنه گر است

عبدالله زاده ضمن تقدیر از حیدری فرماندار سیاهکل برای شرکت در این مراسم خاطرنشان کرد: تأسف می خورم از برخی فرمانداران در شهرستان های همجوار ما که خاتمی را انسانی انقلابی می دانند. این در صورتی است که دست خاتمی نیز در فتنه بود و از فتنه گران حمایت می کرد. اما این فرماندار به صورت علنی در فرمانداری و در حکومت اسلامی از آن شخص حمایت می کند و باعث تأسف است که این افراد از چنین شخصیت هایی حمایت می کنند.

 

حیف است که اسم آقازاده را بر روی بعضی ها بگذاریم/ حکم سران فتنه اعدام است

وی با اشاره به حصر سران فتنه ابراز کرد: بعضی از این آقازاده ها که البته حیف است که اسم آقازاده را بر روی آنها بگذاریم، می گویند که آنها باید از حصر بیرون بیایند و محاکمه بشوند. کسانی که مفسد فی العرض هستند محکوم به اعدام هستند، آیا تحمل مجازات آنها را دارید که چنین درخواستی می کنید؟!

امام جمعه لاهیجان افزود: قتل گناه بسیار بزرگی است و فتنه نیز زمینه ساز به وجود آمدن قتل را فراهم می کند.

عبدالله زاده با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه فرمودند فصل الخطاب قانون است و باید به قانون مراجعه کرد، گفت: باید حرف این سید بزرگوار را گوش می دادند، اما باز هم به خیابان ها ریختند و بدتر کردند.

 

بعضی ساده لوح ها می گویند که فتنه وجود نداشت

وی ابراز کرد: بعضی ها ساده لوح هستند و می گویند که فتنه وجود نداشت و مناظره تلویزیونی باعث شد تا مردم به خیابان ها کشیده بشوند. این در صورتی است که در بسیاری از کشورها مناظره انتخاباتی برگزار می شود و در آن طرف های مناظره با یکدیگر درگیر می شوند. حتی در مجلس نیز نمایندگان برای تصویب طرح ها با یکدیگر مشاجره می کنند، اما پس از تصویب آن و یا برگزاری انتخابات به فراموشی سپرده شده و به فتنه کشیده نمی شود.

 

امام جمعه لاهیجان یادآور شد: در انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ قبل از اینکه نتیجه آراء اعلام بشود، اعلام می کنند که ما برنده انتخابات هستیم. اینها مجری طرح های شیطانی بیگانگان بودند و نقش اصلی را در فتنه ۸۸ مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس بازی می کردند.

 

عبدالله زاده تصریح کرد: یکی از راه های اجرایی شدن انقلاب مخلمی یا رنگی این است که اگر نمی توانیم رقیب خود را شکست بدهیم به خیابان ها بریزیم، شیشه ها بانک ها و مغازه ها را بشکنیم. این در صورتی است که فتنه گران می گفتند که برای انتخابات تظاهرات کرده اند، پس این کارها چه بود؟!

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از عوامل فتنه گران می گفت که می توان امام حسین (ع) را نیز استیضاح کرد. ببینید چه عقیده خطرناکی در پشت مفهوم تقلب در انتخابات آنها بود.

 

امام جمعه لاهیجان با اشاره به راهپیمایی ۱۳ آبان در سال ۸۸ گفت: فتنه گران در ۱۳ آبان به جای شعار مرگ بر آمریکا، شعار مرگ بر روسیه را سر می دادند، در صورتی که امام خمینی (ره) فرموده بودند که آمریکا شیطان بزرگ است. در راهپمایی فتنه گران می گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه، اما امام راحل فرمودند ریشه ولایت فقیه از پیامبر (ص) و ائمه معصومین (ع) است. آنها شعار بر اصل اسلام سر می دادند و با این شعارهای خود می خواستند مسیر را تغییر بدهند.

 

عبدالله زاده ابراز کرد: امام خمینی (ره) فرمودند که «ولایت فقیه امتداد راه پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) است» و ‌«پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.» امیرالمؤمنین امام علی (ع) نیز می فرمایند که «جامعه می بایست امیر و رهبر داشته باشد.»

 

وی بیان کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس در ماه مبارک رمضان با سر کشیدن بطری های آب حرمت شکنی کردند. شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران که شعار ملی گراها بود را سر می دادند. آنها شعار مرگ بر اسرائیل را سر ندادند، این در صورتی است که هویت انقلاب اسلامی ما حمایت از مظلومان است.

 

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه عده ای که با بصیرت بودند حماسه ۹دی را آفریدند، گفت: سرانجام با لطف خداوند مردم گیلان در ۸دی و مردم سراسر کشور در ۹دی به صحنه آمدند و شعار لبیک یا خامنه ای سر دادند.

به گزارش خبرنگار درسیاهکل، در این مراسم شرکت کنندگان شعارهای «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه گر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده» و «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد» را سر دادند.