دردسرهای جدید امین حیایی با تیپ جدید + عکس

تصویربرداری سکانس‌های مربوط به دردسرهای جدید امین حیایی در سریال نوروزی «خوب، بد، زشت» در منطقه طرشت تهران به پایان رسید. به گزارش لنگرنیوز ، تصویربرداری بخش‌های مربوط به دردسرهای بهادر (امین حیایی) در منطقه طرشت تهران به پایان رسیده، در این سکانس توران (ساقى زینتى) همسایه خانواده حسین آقا (حسین محب اهرى) از دردسر […]

تصویربرداری سکانس‌های مربوط به دردسرهای جدید امین حیایی در سریال نوروزی «خوب، بد، زشت» در منطقه طرشت تهران به پایان رسید.

به گزارش لنگرنیوز ، تصویربرداری بخش‌های مربوط به دردسرهای بهادر (امین حیایی) در منطقه طرشت تهران به پایان رسیده، در این سکانس توران (ساقى زینتى) همسایه خانواده حسین آقا (حسین محب اهرى) از دردسر جدیدى که بهادر (امین حیایى) درست کرده، برای خانواده خبر مى آورد. همچنین ورود بهنوش (بهنوش بختیارى) و بچه‌هایش (عرفان برزین، و آوینا ریاضى) به خانه حسین آقا نیز ماجراهای جالبی را برای این خانواده رقم می‌زند.

 

عوامل سازنده مجموعه تلویزیونی «خوب، بد، زشت» اکنون در منطقه طرشت تهران مشغول تصویربرداری بخش‌های باقی مانده از سکانس نخست این سریال هستند، سکانسی که در آن موضوع ازدواج سوسن (سوسن پرور) دختر کوچک خانواده مطرح می‌شود. «خوب، بد، زشت» کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیماست. این سریال در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای نوروز ۹۳ شبکه دو در حال تولید است.

 

«خوب، بد، زشت» که فیلمنامه آن را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته رویکردی طنز دارد و درباره جوانی به نام «بهادر» است که فقط یک ماه فرصت دارد که تا قبل از عید، رضایت خانواده‌اش را برای رفتن به خواستگاری جلب کند.