تیم برنجکوبی غلامرضایی دریاسر قهرمان مسابقات والیبال محلات شد + تصاویر
تیم برنجکوبی غلامرضایی دریاسر قهرمان مسابقات والیبال محلات شد + تصاویر

شب گذشته تیم برنجکوبی غلامرضایی دریاسر توانست برابر تیم مرکز ترک اعتیاد شلمان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد تا به عنوان قهرمان مسابقات والیبال محلات شهرستان لنگرود شناخته شود.

به گزارش لنگرنیوز، شب گذشته(چهارشنبه) تیم برنجکوبی غلامرضایی دریاسر توانست برابر تیم مرکز ترک اعتیاد شلمان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد تا به عنوان قهرمان مسابقات والیبال محلات شهرستان لنگرود شناخته شود.

در مسابقه رده بندی نیز تیم شهدای آنسرمحله در مقابل تیم بسیج ادارات با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد و به مقام سوم رسید.

در این مسابقات ۲ تیم در قالب ۴ گروه به رقابت پرداختند که پس از انجام ۵۶ مسابقه در طی ۱۶ شب تیم های اول تا سوم مسابقات مشخص شدند.

در پایان مسابقات والیبال محلات علاوه بر اهدا کاپ و لوح تقدیر، به تیم اول ۷ عدد بوقلمون، تیم دوم ۷ عدد غاز و به تیم سوم ۷ عدد خروس اهدا شد .

ضمنا از تعدادی از پیشکسوتان بالای ۵۰ سال به نام های رحمت طالع از تیم شهدای لوکلایه، مرتضی ابراهیمی از تیم شهدای کیاکلایه، سید محمد فلاح از تیم شهدای بارکوسرا که در قالب تیم های مختلف در این مسابقات شرکت کرده بودند تقدیر و به آنها یک اردک اهدا شد.

رضا حیدر پور از تیم شهدای فتیده به عنوان ارزشمندترین بازیکن، مهدی امینی پور از تیم شهدای کومله به عنوان بهترین دریافت کننده، حجت الاسلام زرطالع از تیم شهدای طلبه و روحانی به عنوان بازیکن اخلاق، قاسم رمضانپور از تیم شهدای سیاهگلده به عنوان بهترین مدافع روی تور، اقای نوروزی مربی تیم آریادرویشانبر به عنوان بهترین مربی مسابقات از سوی هیئت اجرای این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

این مسابقات از ۲۲ آذر ۱۳۹۳ با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود، سپاه ناحیه لنگرود و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود به مناسبت گرامیداشت هفته وقف برگزار شد .