کلید تدبیر چه قفل هایی را باز کرد؟

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ، اسرار انتظار در بروز رسانی خود نوشت :  بی شک یکی از مهمترین قفلهایی که آقای روحانی باز کرد، قفل صفر تلفن جهت زنگ زدن به اوباما ست که بعد سی و چند سال به لطف و مرحمت این دولت باز شد.   اصلاً مهم نیست که آمریکایی ها […]

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ، اسرار انتظار در بروز رسانی خود نوشت :

 بی شک یکی از مهمترین قفلهایی که آقای روحانی باز کرد، قفل صفر تلفن جهت زنگ زدن به اوباما ست که بعد سی و چند سال به لطف و مرحمت این دولت باز شد.

 

اصلاً مهم نیست که آمریکایی ها در پنج ماه مذاکره، هفت بار ایران را به حمله نظامی تهدید کردند.

قفلی دیگر که کلید جناب روحانی توانست آنرا باز کند، قفل بیکاری کارگران کارخانه های پژو و رنوی فرانسه بود که توانست با امضای توافق ژنو، ۸۰۰۰ کارگر فرانسوی را دوباره به سرکار برگرداند و خانواده های فرانسوی را خوشحال کند.


حتماً الآن به این فکر می کنید که خوب، پس قیمت خودرو ها مخصوصاً از نوع فرانسویش به قیمت قبلی بر میگردد. آرزو بر جوانان عیب نیست!

یکی از قفلهای که ایشان توانستند باز کنند، تنهایی و گوشه گیری اصلاح طلبان بود که با ورود به کابینه تدبیر باز شد.

حتماً به این فکر می کنید که با اینکار اصلاح طلبان امیدی دوباره یافتند و طلبکار هم شدند. خوب شاید حق با شما باشه!

یکی دیگه از قفلهایی که آقای روحانی باز کرد، قفل اشتغال برنج کاران هندی است که با گذاشتن برنج هندی در سبد کالا به این امر مهم دست یافت.

پس حمایت از کالای ایرانی چی میشه!

کلید تدبیر توانست مشکل و قفل حضور جاسوسان را در سایت های هسته ای ما مرتفع سازد.

ضمناً این جاسوسان همان ها نبودند که دانشمندان مان را شهید کردند بعد با نیشخند آمدند و بر انرژی هسته ای ما قفل زدند.

دولتی که با شعار معیشت سر کار آمد، امروز توانایی توزیع عادلانه یک سبد کالا با پنج قلم جنس را ندارد و در اولین دهه فجر شروع به کارش، صاحبان اصلی انقلاب که همان پابرهنگان هستند را از این سبد محروم کرد.