همایش بسیج و رسانه با حضور سردار شریف در رشت برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری همایش بسیج و رسانه با سخنرانی سردار شریف، مسئول روابط‌عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همزمان با روز بسیج رسانه در رشت خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از روابط عمومی بسیج رسانه گیلان، روح‌الله جهاندیده، مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به برگزاری همایش استانی بسیج و رسانه در رشت، تاکید کرد: این همایش همزمان با سالروز تاسیس سازمان بسیج رسانه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مراسم از برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه‌ای بشقاب‌های خالی بسیج رسانه گیلان و مسابقات ماهانه این سازمان تقدیر می‌شود، تاکید کرد: همچنین رسانه‌های فعال در پوشش اخبار سپاه قدس گیلان نیز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

جهاندیده با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی و رسانه‌ای استان میهمان همایش بسیج و رسانه هستند، افزود: سردار رمضان شریف، مسئول روابط‌عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز میهمان ویژه این همایش است که در مراسم مذکور سخنرانی می‌کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه بخش‌های دیگر همایش بسیج و رسانه، شامل سخنرانی نماینده کارگروه‌های پنجگانه است، بیان کرد: ارائه مطلب پیرامون محورهای «بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی رهبر معظم انقلاب اسلامی»، «بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی»، «بسیج، رسانه و مقابله با پدیده ماهواره»، «بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی و بسیج»، «رسانه و عقلانیت و محاسبه گری در نظام اسلامی» از جمله این موارد است.

وی با تاکید بر اینکه این مراسم صبح روز یکشنبه، ۲۱ دی‌ماه سال جاری در مجتمع یاس واقع در خیابان استقامت رشت برگزار می‌شود، اذعان کرد: نمایندگانی از رسانه‌های مکتوب و مجازی استان در همایش بسیج و رسانه گیلان دعوت شده‌اند.