نخستین جشنواره‌ی سراسری عکس معلول و اجتماع آغاز شد
نخستین جشنواره‌ی سراسری عکس معلول و اجتماع آغاز شد

نخستین جشنواره‌ی سراسری عکس معلول و اجتماع در دو بخش «عکاسان معلول» و «عکاسی از معلولان» برگزار می‌شود که عکاسان می‌توانند از هم‌اکنون آثار خود را به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش لنگرنیوز، نخستین جشنواره‌ی سراسری عکس معلول و اجتماع به میزبانی شهرستان طبس و در دو بخش «عکاسان معلول» و «عکاسی از معلولان» برگزار می‌شود.

در بخش «عکاسان معلول» موضوع آزاد است و عکاسان معلول و جانباز می‌توانند آثارشان را با هر موضوعی از اجتماع ارسال کنند اما در بخش «عکاسی از معلولان» موضوع باید در ارتباط با معلولان باشد که همه‌ی عکاسان آزاد می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود، باید حداکثر تعداد ۱۰ اثر خود را از طریق وب‌گاه www.TabasTavana.ir یا پست الکترونیک TabasTavana@Gmail.com و یا ارسال پستی به نشانی: خراسان جنوبی، طبس، کدپستی: ۹۷۹۱۹۳۶۱۹۵، حداکثر تا تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ به دبیرخانه این جشنواره برسانند.

داوری آثار طی هفته نخست اسفند ۱۳۹۳ توسط مرتضی لطفی، فرامرز عامل بردبار، و داود عامری انجام و نمایشگاه و مراسم اهدای جوایز هم طی همان ماه در طبس برگزار می‌شود.

جوایز درنظر گرفته شده برای نفرات برتر هر یک از بخش‌ها علاوه بر لوح و تندیس، مبلغ ۱۰ میلیون ریال برای نفر اول، ۷ میلیون ریال برای نفر دوم، و ۴ میلیون ریال برای نفر سوم است.

همچنین به تمامی عکس‌های منتخب راه یافته به بخش مسابقه، لوح تقدیر جشنواره اهدا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه www.TabasTavana.ir مراجعه کنند.