۱۲۰تن چای سنواتی در شهرستان لنگرود کشف و ضبط شد

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود از کشف و ضبط ۱۲۰تن چای سنواتی در این شهرستان طی پاییز امسال خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز، سرهنگ ‘حسین نیک فرد’ در گفت وگو با ایرنا در توضیح کشفیات مواد مخدر در فصل پاییز سال جاری بیان داشت: با کاهش چشمگیر وقوع سرقت به میزان ۴۰ درصد و دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۷ درصد و کشفیات مواد مخدر نیز با تلاش ماموران در به دام انداختن تهیه و توزیع کنندگان آن، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: با ارتقاء سطح فرهنگ راهنمایی و رانندگی بین آحاد جامعه بویژه رانندگان و تلاش مضاعف پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان، شاهد کاهش چشمگیر تصادفات فوتی و جرحی در درون و برون شهر در سه ماهه سوم سال ۹۳ بوده ایم و این رویه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱۰ درصد کاهش تصادفات را نشان می دهد.

سرهنگ نیک فرد با بیان اینکه در سه ماهه سوم سال جاری جعل و کلاهبرداری به ترتیب ۴۴ و ۸۶ درصد کاهش را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد، ادامه داد: ماموران پلیس با هوشیاری توانسته اند قریب به ۱۲۰ تن چای سنواتی و فرسوده و پنج تن چوب غیرمجاز را در این شهرستان کشف و ضبط کنند.

وی با اعلام آمادگی پلیس این شهرستان در مقابله با هرگونه ناهنجاری، از مردم خواست تعامل بیشتری با پلیس داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.