مشی دولت اعتدال با جریانات تندروی اصلاح‌طلب همخوانی ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشی دولت اعتدال با جریانات تندروی اصلاح‌طلب همخوانی ندارد، گفت: در جبهه اصلاحات در همچنان بر پاشنه فتنه می‌چرخد.

به گزارش لنگرنیوز، محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس  با اشاره به همایش اصلاح طلبان که روز ۲۵  دی با رویکرد حمایت از فتنه‌گران برگزار شده بود، گفت: در جبهه اصلاحات در همچنان بر پاشنه فتنه می‌چرخد و ما انتظار داریم که اصلاح‌طلبان راه خود را از فتنه‌گران جدا کنند، و نباید به کسانی که در سال ۸۸ با رفتارهای ساختار شکنانه برای مردم در داخل و خارج هزینه ایجاد کردند توجه کرد.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران اقبالی از سوی مردم نخواهند داشت، افزود:‌ من تعجب می‌‌کنم علی‌رغم حرکت حماسی مردم در ۹ دی که عزت و افتخار را برای کشورمان آفرید، عده‌ای مجدداً در مقابل مردم بایستند و مسائل را به گونه‌ای دیگر جلو دهند درحالی که هدف فتنه‌گران در فتنه ۸۸ شکست نظام بود و اینکه در همایش اصلاح‌طلبان به جای مسائل و مشکلات کشور و معیشت مردم به مسائل دیگری پرداخته می‌شود جای سؤال است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حضور کمر‌نگ مسئولان دولتی را در این همایش بیانگر این پیام دانست که تفکر  دولت اعتدال کشور با مشی اصلاح‌طلبان تندرو در عرصه سیاسی همخوانی ندارد.

جوکار همچنین با اشاره به برخی اظهارات در خصوص رفع حصر تصریح کرد: مصوبات شورای عالی امنیت ملی در زمینه حصر به قوت خود باقی است و تا زمانی که مصوبه لغو نشود هیچ تغییری در این خصوص صورت نمی‌‌گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مردم در حماسه ۹ دی پاسخ محکمی به فتنه‌گران دادند، تصریح کرد: بهتر است اصلاح‌طلبان از گذشته درس بگیرند و با مردم همراه شوند چرا که در غیر این صورت مردم به آنان اقبال نشان نخواهند داد و آنها نمی‌توانند فضایی در عرصه سیاسی داشته باشند.