مسابقه دو میدانی در سه رده سنی برگزار شد + تصاویر

صبح روز جمعه (۲۶ دی ماه ۱۳۹۳) یک دوره مسابقات دو میدانی در سه رده سنی ۹ تا ۱۰سال،۱۱ تا ۱۴سال و ۱۴ تا ۲۰ سال در سطح شهرستان لنگرود برگزار خواهد شد.

به گزارش لنگرنیوز، صبح روز جمعه (۲۶ دی ماه ۱۳۹۳) یک دوره مسابقات دو میدانی در سه رده سنی ۹ تا ۱۰سال،۱۱ تا ۱۴سال و ۱۴ تا ۲۰ سال در سطح شهرستان لنگرود برگزار خواهد شد.

در پایان این مسابقات که در صحن آستان مقدس امام زاده علی کیا آنسرمحله برگزار شد، مانی صیادیان، امیر عباس عباسی، سیدمهدی میرورازگاهی، امیر مهدی خیز، علی اکبری و سامان نوروزیان توانستند در رده سنی ۹ تا ۱۰ سال مثام های اول تا ششم را به دست آوردند.

رضا فلاحی، سامان کرمی، سینا محبی مقدم، سید رضا میرحسینی و مهرشاد زبرجد نیز در رده سنی ۱۱ تا ۱۴ سال، ابراهیم امیری، مرتضی یزدانی، سید رضا موسوی، امیرخیزاب، سامان جاهدی نیا نیزد ر رده سنی ۱۵ تا ۲۰ سال به مقام های اول تا پنجم دست یافتند.

به نفرات اعلام شده جوایز نقدی اهدا شد.

از حاشیه های این مراسم اجرای بازی قدیمی و محلی قیش(کمربندی) بازی بود که مورد استقبال مردم و جوانان و نوجوانان قرار گرفت.

این مسابقات توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود و با همکاری پایگاه مقاومت شهدای آنسرمحله، اداره ورزش و جوانان لنگرود، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود، کانون فرهنگی مسجد صاحب الزمان(عج) و شورای ورزشی آنسرمحله برگزار شد.