کنفرانس ملی برق، توریست و معماری در لنگرود برگزار می شود / ابراز ارادت دکتر صائب به مردم گیلان

دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری کنفرانس ملی برق در لنگرود خبر داد.

دکتر کیوان صائب در گفت و گو با لنگرنیوز از برگزاری کنفرانس ملی برق در لنگرود خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود افزود : دانشگاه آزاد لنگرود در راستای توسعه علم و دانش اقدام به برگزاری کنفرانس ملی برق در شهرستان لنگرود نموده است که تاکنون ۳۹۰ مقاله از تمام نقاط کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است و در حال حاضر در حال داوری می باشد.

وی با بیان اینکه این کنفرانس در ۶ و ۷ اسفند سال جاری در دانشگاه آزاد لنگرود برگزار می شود، اظهارکرد: برای گسترش و شناساندن شهرستان لنگرود، این دانشگاه اقدام به برگزاری نمایشگاه همکنار در صنعت برق با شرکت صنعت برق کشور نموده است که برخی شرکت های دولتی و خصوصی و دانشگاه ها اعلام حمایت مادی و معنوی از این نمایشگاه کرده اند

دکتر صائب تصریح کرد : برگزاری مسابقه گیلان از نگاه منظر از دیگر اقدامات دانشگاه آزاد می باشد که تاکنون تعداد زیادی تصویر در ارتباط با موضوع مسابقه برای دبیرخانه این مسابقه ارسال شده است و نفرات برتر در دهه مبارک فجر اعلام خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود افزود : برگزاری مسابقه قایق های کنترلی برای گروه های مکانیک و طراحی کاربردی در ۱۸ اسفند برگزار خواهد شد که در پایان مسابقات توسط تیم داوری به سه نفر برتر جوایز نقدی اهدا می شود.

وی از افزایش تعداد رشته ها در دانشگاه ازاد لنگرود خبر داد و تصریح کرد : با رایزنی هایی که با سازمان مرکزی انجام شد، موافقت با افزایش چند رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد صورت پذیرفت و منتظر اعلام سازمان مرکزی برای جذب دانشجو در رشته های مورد نظر هستیم.

دکتر صائب در واکنش به برخی شایعات در مورد توهین به مردم گیلان افزود : اصالت من و خانواده من گیلانی است و در این استان و شهرستان زندگی میکنم و اگر نگاهی به تاریخ نه چندان دور کنیم منطقه محال ثلاث که شامل کلاردشت، تنکابن و رودسر میشود دارای مرز جغرافیایی می باشد و من ملیت را به مرز های جغرافیایی نمیدانم بلکه مقدم فرهنگ آن جامعه است و از این تریبون ارادت ویژه خود را به تمام مردم استان و شهرستان اعلام می کنم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود اظهار کرد : من در فرهنگ گیلان بزرگ شده ام و به مردم این شهرستان و استان عشق می ورزم و برای اینکه جایگاه شهرستان لنگرود را به کل کشور بشناسانم از هیچ کاری دریغ نخواهم کرد و تمام توان خود را در این مسیر قرار می دهم.

وی گفت : در این راستا و برای بالابردن سطح شهرستان لنگرود، در حال برگزاری مسابقات علمی و مهندسی هستیم و در نظر داریم که کنفرانس ملی توریست و معماری در لنگرود را برگزار کنیم که البته مقدمات این کار در حال انجام است.