پیشرفت ۶۰ درصدی بازسازی آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) سالکویه

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود در گفت و گو با لنگرنیوز، از پیشرفت ۶۰ درصدی بازسازی آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) سالکویه خبر داد و گفت : عملیات بازسازی از آبان ماه ۱۳۹۳ آغاز شده است که نقش هیئت امناء ، مردم بومی منطقه در همکاری و پیشرفت این پروژه چشم گیر بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود در گفت و گو با لنگرنیوز، از پیشرفت ۶۰ درصدی بازسازی آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) سالکویه خبر داد و گفت : عملیات بازسازی از  آبان ماه ۱۳۹۳ آغاز شده است که نقش هیئت امناء ، مردم بومی منطقه در همکاری و پیشرفت این پروژه چشم گیر بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی بازدار افزود : قریب به دو ماه از شروع بازسازی آستان مقدس سپری شده که تاکنون بعد از تخریب کامل بنا ، دیوارچینی ، شناژبندی ، سربندی و نصب گنبد آستان مقدس به انجام رسیده است .

وی با بیان اینکه  تاکنون مبلغ ۸۶۰ میلیون ریال از محل کمک های مردمی هزینه شده است تصریح کرد : برای ادامه جهت تکمیل این آستان مقدس، مبلغ قریب به یک میلیارد ریال اعتبار نیاز خواهدبود .

آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) از نوادگان امام موسی بن جعفر(ع) ، در روستای پایین سالکویه شهرستان لنگرود واقع و دارای عظمت و جایگاه ویژه ای در بین مردم و اهالی منطقه است .