حجاب و جایگاه آن در خانواده مهدوی

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ، حریم آسمانی در بروز رسانی خود نوشت : حجاب چه جایگاهی در خانواده منتظر و مهدوی دارد؟ باید بدانیم که رضایت ولی عصر(عج) در رعایت عفاف و حجاب است و همچنین عفاف و حجاب  از شاخصه‌های غیرقابل انکار منتظران است گفتیم که رضایت ولی عصر (عج) در رعایت عفاف […]

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ، حریم آسمانی در بروز رسانی خود نوشت :

حجاب چه جایگاهی در خانواده منتظر و مهدوی دارد؟

باید بدانیم که رضایت ولی عصر(عج) در رعایت عفاف و حجاب است و همچنین عفاف و حجاب  از شاخصه‌های غیرقابل انکار منتظران است گفتیم که رضایت ولی عصر (عج) در رعایت عفاف و حجاب است ولی این رضایت را به رضایت غرب و شرق فروخته ایم گر چه به دست آوردن این رضایت سخت و مشکل است اما آسانی‌اش را در تربیت فرزندان و حفظ نظام خانواده می‌توان دید.

 

 

امروز خانواده‌ها به واسطه بدحجابی و بی‌حجابی به شدت آسیب‌پذیر شده‌اند هدف از عریانی و بی‌بند و باری خطی محوری برای شیطان است که خانواده و جامعه منتظر باید در مقابل این خط ایستادگی کنند.

 

 

اگر انسان در بحث اجتماعی و بروز و ظهور آن که همان ارتباط برقرار کردن و دیگر موارد اجتماعی است لجام گسیخته باشد، آسیب روحی و جسمی خواهد دید.

 

 

در گذشته وقتی غربی‌ها خواستند آندلوس اسلامی را از دست مسلمانان بگیرند بی‌بند و باری را رواج دادند، امروز نیز با هزاران کانال ماهواره‌ای، هزاران سایت و دستگاه‌های مختلف به ویژه در ایران اسلامی فعالیت می‌کنند.

 

 

 عفاف و حجاب برای دشمن بسیار سخت و غیرقابل تحمل است زیرا زن باحجاب مانند سربازی است که در سنگر محفوظ است و اجازه ورود به دشمن را نمی‌دهد اما وقتی که این سرباز از سنگر خارج شد قطعا دشمن به او مستولی می‌شود.

 

 

خانواده هدفدار خانواده‌ای است که برای ظهور امام عصر سرمایه‌گذاری می‌کند و این سهم بسیار باارزش است زیرا برترین عمل امت انتظار فرج است. و در پایان اگر می‌خواهید از تربیت فرزندانتان بهره ببرید آنان را منتظر تربیت کنید.