ناقوس کلیسا‌های گیلان در دهه فجر نواخته می‌شود
ناقوس کلیسا‌های گیلان در دهه فجر نواخته می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از نواخته شدن زنگ انقلاب در ۱۲ بهمن‌ماه جاری در استان خبر داد و گفت: ناقوس کلیساهای گیلان در دهه فجر نواخته می‌شود.

به گزارش لنگرنیوز، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به اجرای بیش از پنج هزار برنامه در دهه فجر امسال اظهار کرد: برنامه‌های مذکور به صورت ملی، استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

وی بر اجرای برنامه‌های مفرح، شاد و جذاب برای جوانان در دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: دهه فجر امسال برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌ها به ویژه در صومعه‌سرا و لنگرود برگزار می‌شود.

اشجری با بیان اینکه کمیته‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان برنامه‌های بسیاری برای دهه فجر امسال تدارک دیدند، تصریح کرد: دهه فجر ۵۴۰ برنامه توسط سازمان ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از نواخته شدن زنگ انقلاب در ۱۲ بهمن جاری در استان خبر داد و گفت: ناقوس کلیساهای گیلان در دهه فجر نواخته می‌شود.

وی با اشاره به رژه نمادین کشاورزان با ماشین‌آلات کشاورزی همزمان با ۱۲ بهمن روز ورود امام(ره) به میهن در لنگرود، خاطرنشان کرد: ۱۲ بهمن ماه جاری مراسم ویژه ورود امام(ره) به میهن در فرودگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

اشجری به حضور کودکان و نوجوانان در مزار میرزا کوچک جنگلی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در رشت اشاره کرد و یادآور شد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اوج فعالیت‌های دهه فجر انقلاب اسلامی است.

اجرای ۹۹۳ فعالیت قرآنی دهه فجر در گیلان

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان نیز از اجرای ۹۹۳ فعالیت قرآنی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان خبر داد و گفت: ۱۳۸ برنامه مربوط به دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف است.

حجت‌الاسلام سیدحسین گلمیرزاده به اجرای ویژه‌برنامه قرآنی با حضور رئیس دارالقرآن کشور در شب ۱۵ بهمن ماه جاری در مسجد الجواد(ع) لاکانی رشت اشاره کرد و افزود: ۱۶ بهمن ماه جاری خادمان قرآنی گیلان تجلیل می‌شوند.

وی با بیان اینکه ۸۵۵ ویژه‌برنامه قرآنی توسط تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌های فرهنگی در دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان برگزار می‌شود، تصریح کرد: ترویج ارزش‌های اسلامی به نسل امروز و تبیین جایگاه ولایت فقیه از اهداف برنامه‌های کمیته قرآنی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان است.