اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی جهت افتتاح پروژه های دهه فجر
اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی جهت افتتاح پروژه های دهه فجر

جوادپور با بیان اینکه برای پروژه های دهه فجر اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال تعریف شده است، گفت: افتتاح پروژه ۲ هزار واحدی مسکن مهر شهرستان و آسفالت ۶۵ کیلومتر راه روستایی از دیگر برنامه های دهه فجر شهرستان است.

به گزارش لنگرنیوز، کاروان خبری فجر گیلان در ایستگاه هفتم صبح امروز به شهرستان لنگرودرسید.

فرماندار لنگرود در دیدار با کاروان خبری فجر کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر استان با بیان اینکه، خبرنگاران خادمین صدیق عرصه فرهنگ و اطلاع رسانی هستند، اظهار کرد: حرکت کاروان فجر آثار بسیار مثبتی دارد زیرا بیان خدمات انقلاب اسلامی و نظام به مردم می تواند از مصادیق بارز حفظ قدرشناسی نسبت به امام و شهدا باشد.

سید رضا جوادپور گفت :  آنچه که در دوران های مختلف انقلاب صورت گرفت و پیشرفت هایی که حاصل شد محصول رشادت ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی است لذا کاروان فجر نقش مهمی در شرایط حساس امروز دارد.

وی با اشاره به تحریم ها و فشارهای اقتصادی از سوی دشمن به مردم، عنوان کرد: همزمان با روی کار آمدن دولت یازدهم این تحریم ها و فشارها سرعت گرفت لذا کاروان فجر وظیفه مهمی دارد تا با استفاده از نخبگان و تحلیلگران به بررسی دلایل رواج افراطی گری در منطقه و خشونت و کشتار با نام اسلام بپردازد.

 

جوادپور جمهوری اسلامی را منادی دموکراسی مبتنی بر اسلام دانست و تاکید کرد: فضای فکری و فرهنگی جامعه باید تشنه اندیشه ها و آرمان های امام و رهبری باشد زیرا مقابله دشمن با ما هوشمندانه است و از بین بردن وحدت ما خواسته دشمن است.

جوادپور با بیان اینکه شهرستان لنگرود ۱۴۰ هزار نفر جمعیت شامل ۴۵ هزار خانوار دارد، ادامه داد: ۶۷ درصد جمعیت شهرستان شهری و ۳۳ درصد روستایی هستند، لنگرود دارای سه بخش مرکزی، کومله و اطاقور است و ۵ شهر لنگرود، چاف و چمخاله، کومله و اطاقور و شلمان دارد و ۷ دهستان و ۲۰۸ آبادی دارد، بیش از ۶۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و سردار حسین املاکی از افتخارات این شهرستان است.

 

وی با اشاره به افتتاح پروژه های دهه فجر گفت: افتتاح مخزن ۲ هزار مترمکعبی آب شهری کومله، گازرسانی به روستاها، افتتاح مدارس و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی و راه سازی در دهه فجر اتفاق می افتد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه برای پروژه های دهه فجر اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال تعریف شده است، گفت: افتتاح پروژه ۲ هزار واحدی مسکن مهر شهرستان و آسفالت ۶۵ کیلومتر راه روستایی از دیگر برنامه های دهه فجر شهرستان است.

کاروان خبری فجر گیلان ظهر امروز در ادامه سفر خود به شهرستان رودسر و املش سفر کرده است.