طرح پیشگیری از وقوع جرم در لنگرود اجرایی می شود

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود از اجرای طرح پیشگیری از وقوع جرم با همکاری اقشار مختلف مردم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز، فردین امیری پیش از در نشست دادستانی استان گیلان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی و برچیده شدن ظلم زمینه اجرای عدالت بین مردم فراهم شده است از اجرایی شدن طرح پیشگیری از وقوع جرم در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود گفت: با برگزاری جلسات مختلف با حضور کارشناسان مسایل اجتماعی و کارشناسان حقوقی مقرر شده تا یک راهکار جدی و ثمربخش در زمینه پیشگیری از وقوع جرم تدوین شود که به‌زودی با حضور امام جمعه و اصحاب رسانه اجرایی می‌شود.

امیری به شناسایی آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی در شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: برای مقابله با وقوع جرم باید راهکارهای عملی مناسب اتخاذ شود تا ارتکاب جرم در بخش‌های مختلف کاهش یابد.

وی به تشکیل کارگروه‌های مختلف در این زمینه اشاره کرد و افزود: این کارگروه‌ها با حضور افراد زبده و اقشار مختلف مردم تشکیل می‌شود که در آن طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه می‌دهند و پس از بررسی‌های لازم در سطح شهرستان اجرایی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود، از مردم خواست تا دادگستری را در این زمینه یاری کنند زیرا پیشگیری از وقوع جرم به نفع مردم است.