تبعیت از ولایت فقیه، توطئه های دشمن را خنثی میکند

محمد رنجبر با اشاره به توطئه های دشمنان ایران تأکید کرد : تنها راه نقش بر آب کردن توطئه های دشمنان ایران اسلامی ، تبعیت از ولایت فقیه می باشد و با آگاهی بخشی و بصیرت افزایی و دمیدن روح امید و نشاط در مردم ، جامعه را در مقابل ترفندهای دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و نظام ، پویا سرزنده و چابک نگهداریم .

به گزارش لنگرنیوز، بخشدار مرکزی شهرستان لنگرود در جلسه مشورتی با دهیاران بخش مرکزی شهرشتان لنگرود گفت: دهه فرخنده و مبارک فجر ، فرصتی است که تا دوباره به تجدید میثاق با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی ( ره ) که همان توکل به خدا ، پیروی از ولایت فقیه ، وحدت و یکپارچگی مردم را نصب العین قرار دهیم .
محمدرنجبر افزود : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که با جانفشانی و مجاهدت های مردم و شهداء  به ثمر رسیده است و باید به نسلهای آینده انتقال یابد .
بخشدار مرکزی شهرستان لنگرود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های دشمنان ایران تأکید کرد : تنها راه نقش بر آب کردن توطئه های دشمنان ایران اسلامی ، تبعیت از ولایت فقیه می باشد و با آگاهی بخشی و بصیرت افزایی و دمیدن روح امید و نشاط در مردم ، جامعه را در مقابل ترفندهای دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و نظام ، پویا سرزنده و چابک نگهداریم .
رنجبر با اشاره به مسئله وحدت در جامعه ایران اسلامی گفت : حضرت امام ( ره ) معمار کبیر انقلاب در مورد وحدت مسلمین و جامعه تأکید فراوان داشتند . و باید وحدت کلمه داشته باشیم و آن را  استمرار بخشیم ، باید به حرف کسانی که از تفرقه صحبت می کنند به هیچ وجه گوش ندهیم ، اگر می خواهید حرف تفرقه افکنان در شما اثر نکند معنویت داشته باشید چون حرف تفرقه افکنان در کسانی اثر می کند که معنویت سستی داشته باشند .
وی ضمن دعوت گسترده مردم شریف شهرستان لنگرود به شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در ارتباط با برگزاری باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : در این ایام با توجه به برنامه ریزی هایی که صورت گرفته برنامه ها متنوعی اجرا خواهد شد که از جمله گلباران مزار شهدای سرافراز ، دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ، آذین بندی معابر و خیابانها ، برپایی جشنهای پیروزی انقلاب و برپایی مسابقات مختلف محلی و ورزشی و افتتاح طرحهای و پروژه های عمرانی ، رفاهی و بهداشتی می باشد .
گفتنی است در این نشست مشورتی مسائلی همچون ساخت و سازهای روستایی ، اجرای طرحهای هادی روستایی ، صدور پروانه ساختمانی و سند زمین های روستایی و دیگر مشکلات مربوط به روستائیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.