افتتاح شش پروژه عمرانی شهرداری در دهه فجر/برگزاری مسابقه پیاده روی خانوادگی در لنگرود

افشین گلباغی افزود : لوله گذاری در ۶ نقطه از شهر و آسفالت معابر اصلی و فرعی در ۹ نقطه از شهر به ارزش تقریبی ۷۰۰ میلیون ریال از پروژه های عمرانی شهرداری در دهه فجر به شمار می آید.

شهردار لنگرود در گفت و گو با لنگرنیوز، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت : در ادامه عملیات و برنامه های عمرانی شهرداری، پروژه های در دست اقدام شهرداری در ایام مبارک دهه فجر افتتاح می شوند تا بتوانیم به انتظارات عمومی شهروندان عزیز جامه عمل بپوشانیم.

افشین گلباغی افزود : لوله گذاری در ۶ نقطه از شهر و آسفالت معابر اصلی و فرعی در ۹ نقطه از شهر به ارزش تقریبی ۷۰۰ میلیون ریال از پروژه های عمرانی شهرداری در دهه فجر به شمار می آید.

وی اظهار کرد : نصب موزاییک، پالت کاری و چراغانی معابر، لایروبی رودخانه اصلی شهر و جدول گذاری دور میادین نیز بخشی دیگر از اقدامات شهرداری در دهه فجر است.

گلباغی در ادامه افزود : شهرداری لنگرود به جز افتتاح پروژه های عمرانی، برنامه های ویژه ای در ایام فجر، از جمله تجلیل از خانواده معظم شاهد ایثارگر، برگزاری جشنواره فرهنگی و جشن انقلاب را نیز به عنوان کارهای فرهنگی در دستور کار دارد.

شهردار لنگرود تصریح کرد : واحد زیباسازی شهر در نظر دارد با نصب اِلمان ها و فضاسازی مناسب، آذین بندی میادین و سطح شهر، برپایی ایستگاه های صلواتی چهره شاد و انقلابی را در شهربه نمایش بگذارد.

وی با بیان اینکه برنامه های عمومی و ورزش های همگانی در لنگرود همیشه با استقبال شهروندان روبرو شدمی باشد گفت :شهرداری قصد دارد در ایام مذکور یک برنامه پیاده روی همگانی برگزار نماید تا این حرکت نمادین، بهانه ای برای همدلی و همبستگی و ساختن شهری آرمانی که مورد انتظار همگان است باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب مظهر همدلی و همبستگی مردم ما بود ،گفت: فضای حاکم بر جامعه و شرایط امروز کشور به این روحیه انقلابی و همبستگی تمام اقشار جامعه نیاز دارد.