قدرت امروز کشور مرهون خون شهیدان است

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی در این مراسم گفت : شهیدان با جانفشانی و رزمندگی در راه اسلام، به سوی حق شتافتند و عظمت و قدرت امروز کشور مرهون خون شهیدان است.

به گزارش “لنگرنیوز”عصر امروز چهارشنبه، دهمین یادواره ۱۷ شهید والامقام دهستان لات لیل در مسجد جواد الائمه روستای سیاه منسه پایین برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی در این مراسم گفت :  شهیدان با جانفشانی و رزمندگی در راه اسلام، به سوی حق شتافتند و عظمت و قدرت امروز کشور مرهون خون شهیدان است.

امام جمعه شهر کومله با بیان اینکه امروز هیچ ابرقدرتی جرات نگاه چپ به کشور را ندارد، افزود : وظیفه امروز جوانان ما پاسداری از آرمان های انقلاب و شهیدان است.

وی اظهار کرد : بعد از جنگ سخت و شکست دشمن در برابر ایران، ایجاد شبکه های مجازی و راه اندازی شبکه های ماهواره ای در قالب طراحی جنگ نرم از سوی استکبار در دستور کار قرار گرفت تا از این راه بتوانند بر روی ذهن مخاطبان تاثیر گذار باشند.

سلیمانی با بیان اینکه امام خمینی (ره) فرمودند نگذارید انقلاب به دست نا اهلان بیفتد، افزود : مسئولان باید متعهد به آرمان های انقلاب باشد تا مسیر انقلاب به درستی هدایت شود.

امام جمعه کومله با بیان اینکه در برابر تهاجمات دشمن باید مقابله کنیم، اظهار کرد : ایجاد پذیرندگی در بین مردم، روحیه رزمندگی و جهاد در بین جوانان و استفاده از مدیران متعهد می تواند از عوامل پایداری و مقابله کردن در برابر تهاجمات دشمن شود.