انتقاد حامی اصلاح‌طلب “رحیمی” از “توکلی” برای افشاگری در مورد آقازاده معروف+عکس
انتقاد حامی اصلاح‌طلب “رحیمی” از “توکلی” برای افشاگری در مورد آقازاده معروف+عکس

یکی از نمایندگان مجلس هشتم در حالی که از افشای فساد رحیمی خوشحال است، انتقاداتی را نسبت به توکلی به خاطر افشای فساد مهدی هاشمی منتشر کرده است.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از دانا، قدرت ا… علیخانی که از نمایندگان ادوار مجلس است امروز در مصاحبه با روزنامه آرمان ضمن انتقاد از نطق توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی علیه مهدی هاشمی اظهار کرده است: از سخنان توکلی تعجب کردم؛ آقای توکلی امروز به کسی نسبت‌های ناروا داده است که امکان دفاع از خود را ندارد و این به مثابه تحت‌الشعاع قرار دادن دیگران تلقی می‌شود و اخلاقا و شرعا درست نیست.

 

وی ضمن اشاره به تخلفات رحیمی عنوان کرده است: اظهارات توکلی درباره پرونده استات اویل و مهدی هاشمی تسویه حساب شخصی و گروهی است و اخلاقا و شرعا درست نیست.

 

علیخانی همچنین افزوده است که جوسازی ها نمی‌تواند فسادهای دولت قبل را بپوشاند.

 

این اظهارات علیخانی در حالی است که توکلی یکی از نمایندگانی است که از ابتدا پیگیر پرونده رحیمی بوده و به عنوان یکی از چند نماینده مجلس اسناد پرونده وی را تکمیل و فساد اقتصادی رحیمی را رو کرده است.

 

از طرف دیگر اوایل شهریور ماه سال ۸۸ بود که احمدی نژاد پس از استعفای اسفندیار رحیم مشایی، محمدرضا رحیمی را به عنوان معاون اول خود منصوب نمود و این انتصاب با حمایت برخی نمایندگان مجلس که در میان آنان افرادی همانند قدرت الله علیخانی مشاور هاشمی رفسنجانی به همراه چند تن دیگر از اصلاح طلبان مجلس هشتم به چشم می خورد، همراه شد.

 

حالا باید از این نماینده سابق مجلس سوال کرد که چرا افشای فساد رحیمی (که در مجلس هشتم علیخانی یکی از طرفداران وی بوده است) بسیار صحیح اما افشای فساد اقتصادی مهدی هاشمی که یکی از آقازاده ها است برای او سنگین بوده و وی نسبت به این افشاگری ها اعتراض می‌کند؟