«آقا» زده به خط؛ تنهاش نذارید

توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص) و پیام رهبری به جوانان غربی، موضوعاتی است که از نظر فعالان فضای مجازی دور نماند.

به گزارش لنگرنیوز ، توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص) موجب شد تا پوسترها و طرح‌های مختلفی در این زمینه از سوی وبلاگ نویسان و طراحان در فضای مجازی منتشر شود؛ بعد از ارسال پیام رهبری به جوانان غربی نیز این دو موضوع در قالب یک طرح گنجانده شد؛ در ادامه پوسترهایی که با این موضوعات ساخته شده است را مشاهده می‌کنید: (برای دریافت پوستر در اندازه اصلی بروی تصاویر کلیک کنید)

 

طراح این پوستر در وبلاگ شیعه آرت با آوردن این جمله که «آقا زده به خط… تنهاش نذارید» که اشاره دارد به بخشی از سخنان علیرضا پناهیان در خصوص پیام رهبری به جوانان غربی نوشته است: سعی شد در طراحی این پوستر هم پیام حضرت آقا مد نظر قرار بگیره و هم تأکید طرح بر روی ابراز عشق و ارادت به حضرت رسول (ص) باشه.

طراح پوستر فوق در وبلاگ سرباز صفر نیز معتقد است: تا خیرالماکرین خدای محمد ماست، دیپلماسی عمومی کیلویی چند؟

 طراح پوستر پیشرو نیز در وبلاگ ابابیل این طور نوشت: به کوری چشم صهیونیست‌ها، هم پیمانانشون در جای جای دنیا و به امید مرگ شارلی‌ها، محمد «صلی الله علیه وآله وسلم» رسول خداست و دین او دنیا را خواهد گرفت. آنها می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند، غافل از اینکه نور خدا خاموش شدنی نیست و ریش خودشان خواهد سوخت.