مسابقات شطرنج شرق گیلان در لنگرود به پایان رسید

مسابقات شطرنج شرق گیلان به مناسبت دهه مبارک فجر به میزبانی هیئت شطرنج لنگرود از تاریخ نهم بهمن به مدت ۱۰ روز و با شرکت ۳۹ نفر در ۹ دور به روش سوئیسی انجام گرفت .

به گزارش «لنگرنیوز» مسابقات شطرنج شرق گیلان به مناسبت دهه مبارک فجر به میزبانی هیئت شطرنج لنگرود از تاریخ نهم بهمن به مدت ۱۰ روز و با شرکت ۳۹ نفر در ۹ دور به روش سوئیسی انجام گرفت .

درپایان در رده بزرگسالان حسین حسن دوست از لاهیجان مقام اول ،آرین یوسفی کیا از لاهیجان مقام دوم ، امیر نقدی مقام سوم ، یوسف علیپور مقام چهارم، حجت پور بیدادیان مقام پنجم را بدست آوردند .

در رده نوجوانان زیر ۱۴ سال نیز اتابک اسدی مقام اول ، در رده زیر ۱۲ سال مهزیار محبوبی مقام اول و زیر ۱۰ سال امیر محمد خانعلی پور مقام اول را کسب نمودند .

در این دوره از مسابقات امیر حسین دهقانیان ، نوجوان ۱۰ ساله از لاهیجان بعنوان فنی ترین بازیکن و زهرا صدوق نوجوان ۱۲ ساله از چابکسر بعنوان بازیکن اخلاق شناخته شدند که از طرف هیئت شطرنج شهرستان لنگرود جوایز و هدایای به بازیکنان برتر اهداء گردید .

لازم بذکر است که ۲ تن از نابینایان شهرستان لنگرود رکسانا سمیع پور به مقام دوم و امیرمحمدنژاد پور حسین به مقام سوم مسابقه چند جانبه دست یافتند که هدایایی از طرف هیئت نابینایان و کم بینایان لنگرود به این عزیزان اهداء گردید .

 

2 3 4 5 7