همزمان با نوروز، تورهای نیم روزه گردشگری در لنگرود برگزار می شود

شهردار لنگرود بااعلام تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری این شهر گفت: اجرای تورهای نیم روزه گردشگری و جشنواره فرهنگی – هنری نوروز از برنامه هایی است که برای نوروز امسال در نظر گرفته شده است.

افشین گلباغی در گفتگو با خبرنگار لنگرنیوز اظهار کرد:ستاد تسهیلات نوروزی به منظور سازمان دادن به بخش های مدیریت شهری در زمینه گردشگری و خدمات رسانی هر چه بهتر در ایام نوروز در شهرداری لنگرود تشکیل شده است.

jkjj

شهردار لنگرود با بیان این خبر افزود:شهرستان لنگرود  در ایام تعطیلات نوروز ،همواره میزبان تعداد کثیری از مسافران و هموطنان عزیز بوده و بدین منظور شهرداری قصد دارد با آمادگی هر چه بیشتر و تلاش مضاعف به استقبال مسافران نوروزی برود.

گلباغی با اشاره به اینکه تمام بخش های شهرداری لنگرود آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند،اعلام کرد:شهرداری لنگرود اقدامات لازم و برنامه ریزی های مورد نظر را جهت استقبال از مسافران نوروزی صورت داده و برنامه های متنوعی  بدین منظور پیش بینی شده است تا به بهترین شکل از میهمانان نوروزی این شهرستان پذیرایی شود.

وی در خصوص برنامه های در دست اقدام شهرداری لنگرود به مناسبت ایام نوروز توضیح داد: پالت کاری پیاده رو،لکه گیری خیابان‌ها، آذین بندی سطح شهر، گل کاری میادین و پارک‌ها، خط کشی خیابان‌ها، تهیه کاور برای پرسنل ستاد تسهیلات، جابجایی دستفروش‌ها و پیش بینی چند نقطه از شهر به منظور پارکینگ عمومی، از مهم‌ترین اقدامات شهرداری جهت استقبال از مهمانان نوروزی است.

گلباغی افزود: همچنین از دیگر برنامه های شهرداری لنگرود می توان به چاپ بروشور، نقشه شهر و معرفی جاذبه های گردشگری،معرفی اماکن گردشگری در سایت شهرداری لنگرود،برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و نمایشگاه های صنایع دستی و محصولات بومی-محلی با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری لنگرود با رویکردی تازه و خلاقانه قصد دارد به منظور رفاه حال مسافران و رضایت شهروندان ، سال ۹۴ را با شکلی تازه و قدرتمندانه  آغاز کند، گفت: دو برنامه مهم و ویژه در دستور کار شهرداری قرار دارد، تا بتوانیم لنگرود را به عنوان یکی از شهرهای نمونه در گیلان معرفی کرده و خاطره ای خوش در ذهن مسافران به جا بگذاریم.

شهردار لنگرود در این باره توضیح داد:بدین منظور، برگزاری جشنواره فرهنگی-هنری به مناسبت ایام نوروز و تورهای نیم روزه گردشگری از دیگر برنامه های شهرداری لنگرود برای روزهای نوروز ۹۴ است.

گلباغی ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری ادارات و سازمان‌های مرتبط بتوان امکانات مناسبی  جهت فراهم آوردن رفاه و رضایت عمومی ایجاد کرده تا هموطنانی که به شهر لنگرود سفر می‌کنند لحظات خوشی را در ایام نوروز سپری کنند.