فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: خانه میرزاکوچک جنگلی به مرکز مباحثه دینی و فرهنگی مرکز گیلان تبدیل شود.

به گزارش لنگرنیوز، سردار هامون محمدی ظهر امروز در جمع رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا فرهنگ دینی در جامعه نهادینه شود، اظهار داشت: خانه میرزاکوچک به مرکز مباحثه دینی مرکز گیلان  تبدیل شود.

وی با بیان اینکه میرزاکوچک جنگلی روحانی مبارزه و از نمادهای فرهنگ دینی گیلان است، افزود: باید وضعیت برنامه‌های فرهنگی خانه میرزاکوچک رشت بهبود و ارتقا یابد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه احداث نمازخانه‌ در مسیر تردد گردشگران از اولویت‌های شورای رشت باشد، گفت: هزینه برای فرهنگ نماز سرمایه‌گذاری معنوی است.

سردارمحمدی با اشاره به نصب بیلبوردهای شهدای گیلان در معابر عمومی رشت، تصریح کرد: باید این بیلبوردها با همکاری شورای شهر و شهرداری ساماندهی و یکنواخت شود.

وی با تصریح بر اینکه مدیون شهدا هستیم، تصریح کرد: یکی از عوامل اصلی پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی شهدا هستند و باید قدر نعمت شهدا را بیش از پیش بدانیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش زائیده تفکر صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها است، افزود: چشم امید دنیا برای نابودی داعش، جمهوری اسلامی ایران است.

سردارمحمدی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی تربیت و پرورش دهیم، اظهار داشت: هر زمانی در لباس تقوا و جهاد باشیم موفقیم و باید سیره شهدا برای نسل جوان به درستی تبیین شود.