مردم با حضور در راهپیمایی ثابت کردند که نظام متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست

حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حضور پرشور و همگانی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : یکی از پیام های این حضور گستره این است که مردم ثابت کردند انقلاب و نظام متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست بلکه مردم سرمایه داران اصلی انقلاب و کشور هستند.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حضور پرشور و همگانی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : یکی از پیام های این حضور گستره این است که مردم ثابت کردند انقلاب و نظام متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست بلکه مردم سرمایه داران اصلی انقلاب و کشور هستند.

download

خطیب جمعه لنگرود افزود : مردم ثابت کردند که با وجود کمبود های اقتصادی و فرهنگی در کشور، هیچ چیزی نمیتواند ارادت مردم به مقام معظم رهبری و انقلاب را کمرنگ کند.

وی اظهار کرد : مردم در ۲۲ بهمن به دنیا ثابت کردند  که بعد از گذشت ۳۶ سال از عمر انقلاب، پایبند به اصول ها هستند و در برابر حق و منطق صحیح دنیا آرام هستند ولی در برابر زیاده خواهی و ضایع کردن حق ایران، مردم تا آخر در مقابل دنیا می ایستند.

صدیق خطاب به مسئولین گفت : مردم در راهپیمایی با مسئولیت اتمام حجت کردند و حمایت خود را از دولت و انقلاب اعلام کردند و این بار نوبت دولتمردان و مسئولان است که وظیفه خود را در زمینه های ایجاد رفاه اقتصادی و فرهنگی برای مردم انجام دهند.

امام جمعه لنگرود با اشاره به پیام تاریخی امام منبنی بر ارتداد سلمان رشدی گفت : در این چند سال، امریکا، انگلیس و استکبار سلمان رشدی را تحت حمایت خود قرار داده اتند و ادعای آزادی بیان میکنند.

وی افزود : در چند سال اخیز شاهد کشتار بی رحمانه در امریکا هستیم ولی مسئولان امریکا در مقابل این حرکت ببی رحمانه سکوت اختیار کرده اند.

حجت الاسلام صدیق امریکا را دروغگوی دنیا اعلام کرد و گفت : چرا امریکا در مقابل کشتار مسلمانان و رعایت حجاب در امریکا مقاومت میکند و سکوت پیشه کرده است؟

خطیب جمعه لنگرود اضافه کرد : ان شاالله به زودی پرچم اسلام در بالای کاخ واشنگتن به اهتزاز در خواهد آمد.

صدیق با اشاره به وضعیت تالاب کیاکلایه لنگرود گفت : در جلسه ای که با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد مصوب شد تا وضعیت رسیدگی به پرونده شرکت ستاره درخشان درفک که هم اکنون توسط دادگستری استان پیگری میشود به دادگستری لنگرود برای سیر مراحل قانونی منتقل شود و دادگستری لنگرود مسئول پیگیری قضایی این پرونده شد.

وی افزود :در جلسه مذکور، در خصوص ایجاد تله کابین مصوب شد که فقط در حد احداث یک ایستگاه تله کابین که توسط کارشناسان بررسی و مشخص میشود انجام گیرد و بقیه زمین به همان شکل باقی بماند.