کنفرانس ملی برق در لنگرود برگزار می شود
کنفرانس ملی برق در لنگرود برگزار می شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود اعلام کرد: کنفرانس ملی برق، اسفند ماه در شهرستان لنگرود برگزار می شود.

کیوان صائب در گفتگو با خبرنگار لنگرنیوز با اعلام این خبر گفت:دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود در راستای توسعه علم و دانش در حوزه برق، اقدام به برگزاری کنفرانس ملی برق در این شهرستان کرده که تاکنون ۳۹۰ مقاله از نقاط مختلف کشور برای داوری به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

وی با بیان اینکه این کنفرانس در ۶ و ۷ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه آزاد واحد لنگرود برگزار می شود، اظهار داشت: همزمان با برگزاری این کنفرانس، با هدف گسترش و شناساندن ظرفیت های دانشگاه آزاد لنگرود، نمایشگاهی از توانمندیها و دستاوردهای این دانشگاه در حوزه مکانیک و برق نیز برپا خواهد شد که برخی شرکت های دولتی و خصوصی و دانشگاه ها حمایت مادی و معنوی خود را از برگزاری این نمایشگاه اعلام کرده اند.

صائب تصریح کرد: مسابقه قایق های کنترلی برای گروه های مکانیک و طراحی کاربردی نیز در ۱۸ اسفند برگزار خواهد شد که به سه نفر برتر این مسابقه جوایز نقدی اهدا می شود.

وی همچنین از افزایش تعداد رشته های دانشگاه آزاد واحد لنگرود خبر داد و افزود: بر اساس رایزنی هایی که با سازمان مرکزی انجام شده، با افزایش چند رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موافقت به عمل آمده که منتظر اعلام سازمان مرکزی برای جذب دانشجو در رشته های مورد نظر هستیم.