وعده فرماندار لنگرود به مردم “گالش خاله” تحقق نیافت

هم اکنون بعد از گذشت پنج ماه از زمان وعده فرماندار شهرستان لنگرود به مردم گالش خاله تاکنون هیچ اقدام عملی انجام نشده است این در صورتی است که فرماندار قول سه ماه را برای آسفالت به مردم گالش خاله اعلام کرده بودند.

به گزارش لنگرنیوز، ۲۶ شهریور سال جاری گزارشی با عنوان “گالش خاله روستای فراموش شده؛خاک خیابان ،‌ میهمان همیشگی مردم روستای گالش خاله لنگرود است” در خروجی لنگرنیوز قرار گرفت که می توانید گزارش مذکور را در ایتجا بخوانید.

در این گزارش یکی از مشکلات اصلی مردم روستای گالش خاله که راه اصلی روستایی است بیان شده است.

تیر ماه ۱۳۹۰ اداره اب روستایی اقدام به کنده کاری جاده کردند تا لوله های اصلی برای انتقال اب شرب به این روستا را لوله گذاری کنند.

عملیات لوله گذاری کمتر از ۲ ماه و سریعا انجام شد و قرار بود که تا پایان اتصالات لوله اصلی به منازل که بیش از یکسال از زمان آن می گذرد ، کار اسفالت خیابان انجام شود ولی تاکنون بعد از گذشت بیش از ۳ سال هنوز اقدامی انجام نشده است.

خبرنگار لنگرنیوز ۲۹ شهریور سال جاری مصاحبه ای را با فرماندار لنگرود انجام داده است که جواد پور اعلام کرده بود که تا پایان آذرماه سال جاری روکش آسفالت جاده گالشخاله انجام خواهد شد که مشروح مصاحبه را میتوانید اینجا بخوانید.

در این خصوص نیز  فرماندار لنگرود مصاحبه ای با خبرنگار صدا و سیمای مرکز گیلان(لنگرود) انجام داده که از طریق شبکه باران نیز پخش گردید و متن این خبر در پرتال فرماندار لنگرود (اینجا) منتشر شده است.

هم اکنون بعد از گذشت پنج ماه از زمان وعده فرماندار شهرستان لنگرود به مردم گالش خاله تاکنون هیچ اقدام عملی انجام نشده است این در صورتی است که فرماندار قول سه ماه را برای آسفالت به مردم گالش خاله اعلام کرده بودند.

طبق بررسی های میدانی خبرنگار لنگرنیوز، نه تنها تاکنون کاری انجام نشده است بلکه مسئولین به اعضای شورا و مردم گالش خاله اعلام کرده اند که قبل از عید آسفالت جاده گالش خاله انجام میشود در حالی که فقط ۳۰ روز به عید مانده است و پیگیری اعضای شورا نیز تاکنون بی اثر بوده است.

انتظار میرود مردم گالش خاله در عید نوروز ۱۳۹۴ نیز بر سر سفره های خود میزبان خاک های خیابان باشند.

سوالی که اینجا پیش می آید این است : معمولا فرماندار به عنوان مسئول شهرستانی  باید در انجام پروژه ها، پیگیری و … و وعده هایی که میدهد با دقت نظر و صحیح باشد، با تمام این موارد چرا فرماندار لنگرود بر وعده خود نماند؟؟؟

اگر قرار بود این کار قبل از عید انجام شود چرا فرماندار لنگرود به مردم گالش خاله وعده سه ماهه دادند؟؟؟

البته نظیر چنین وعده هایی که سر آخر انجام نشد نیز توسط برخی دیگر از مسئولین شهرستانی در زمان ها و در مورد پروژه های مختلف مشاهده شده است.

 

تصاویر زیر مربوط به دی ماه ۱۳۹۳ و آخرین وضعیت جاده روستای گالش خاله میباشد.