تیم بسکتبال شهرداری لنگرود مقابل تیم درفک رشت به برتری دست یافت

همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های بسکتبال شهرداری لنگرود و درفک رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با نتیجه ۶۷ بر ۵۲ برابر تیم درفک رشت به برتری دست یافت تا این تیم نیز دور برگشت این مسابقات را با پیروزی آغاز کند.

به گزارش لنگرنیوز، در آغاز دور برگشت مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ برتر باشگاهها و دستجات آزاد گیلان جام خلیج فارس ، تیم نظام مهندسی گیلان برابر کوچصفهان به برتری رسید .

در این مسابقه که در کوچصفهان برگزار شد ، تیم بسکتبال نظام مهندسی گیلان موفق شد با نتیجه ۷۳ بر ۷۱ تیم کوچصفهان را شکست دهد .

در جریان این دیدار ، تیم بسکتبال نظام مهندسی گیلان در یک دیدار نزدیک و خارج از خانه توانست برابر حریفش به برتری دست یابد تا دور برگشت این مسابقات را با پیروزی آغاز کند .

همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های بسکتبال شهرداری لنگرود و درفک رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با نتیجه ۶۷ بر ۵۲ برابر تیم درفک رشت به برتری دست یافت تا این تیم نیز دور برگشت این مسابقات را با پیروزی آغاز کند.

 

در رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر باشگاههای استان گیلان جام خلیج فارس ، ۹ تیم حضور دارند که در دو گروه ، به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .

بر این اساس در این دوره از مسابقات ، تیم های بسکتبال شهرداری رشت ، شهرداری لنگرود ، کوچصفهان ، جوانان آرنا ، شهرداری لاهیجان ، نظام مهندسی گیلان ، ملوان بندرانزلی ، درفک رشت و ستارگان صومعه سرا حضور دارند .