به زودی دفتر موقت خبری صدا و سیمای مرکز گیلان در رودسر افتتاح خواهد شد
به زودی دفتر موقت خبری صدا و سیمای مرکز گیلان در رودسر افتتاح خواهد شد

با کمک شهرداری و دستگاه های مربوط تلاش می کنیم زمینه مناسبی برای خبرنگاران شهرستان ایجاد نماییم.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از رصدرودسر، جلسه ای با حضور سیدجلال‌الدین رضاپور معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز گیلان و مسئولین شهرستان رودسر جهت ساخت و ایجاد دفتر موقت صدا و سیمای مرکز گیلان در شهرستان رودسر در محل دفتر امام جمعه شهرستان رودسر برگزار شد.

فرماندار رودسر از ایجاد دفتر صدا و سیمای مرکز گیلان در شهرستان رودسر با توجه به ظرفیت های بالای شهرستان در زمینه گردشگری،کشاورزی و صنعتی را مساعد ارزیابی کرد و افزود:شهرستان رودسر با وسعت زیاد ، همجواری کوه و ساحل و مرز استان گیلان با استان مازندران می تواند فضای مناسبی برای تهیه خبر و بروز ظرفیت های بالای گردشگری استان گیلان باشد.

وی در ادامه از ایجاد دفتر موقت خبری صدا و سیمای مرکز گیلان در داخل شهر رودسر خبر داد و اضافه کرد: با کمک شهرداری و دستگاه های مربوط تلاش می کنیم زمینه مناسبی برای فعالیت خبرنگاران شهرستان ایجاد نماییم.

سیدجلال‌الدین رضاپور  فراگیری خبرو رسانه را در  هر شهرستانی نشانه توسعه یافتگی و پیشرفت دانست و گفت:شکبه باران نسبت به دیگر مراکز کشور با رشد و شتاب بیشتری در تمامی عرصه های فعالیت رسانه در حال پیشرفت است و به طور بدبینانه ترین آمار روزانه بیش از ۱ میلیون بیننده دارد.

معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز گیلان اظهار کرد:با کمک مسئولین شهرستان رودسر به زودی دفتر موقت  خبری صدا و سیمای مرکز گیلان در شهرستان رودسر افتتاح خواهد شد و در ادامه پس از تعیین جایگاه مناسب روند ساخت یک ساختمان دفتر خبر مرکز گیلان در این شهرستان آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: تاکنون ۴ دفتر خبری در استان گیلان به بهره برداری رسیده است که تا پایان سال پس از  شرایط مساعد برای راه اندازی دو دفتر رودسر و رودبار این تعداد به ۶ دفتر خبری خواهد رسید.