مردم با حمایت از تولید داخل، میتوانند چرخه اقتصادی کشور را به حرکت در آوردند

حجت الاسلام احمد کیماسی با اشاره به اینکه یکی از حربه های دشمن برای ضربه به کشور تحریم های اقتصادی است، اظهار کرد : مردم با حمایت از تولید داخل، میتوانند چرخه اقتصادی کشور را به حرکت در آوردند.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام احمد کیماسی عصر روز (جمعه) در مراسم یاواره ۸ شهید موبندان با بیان اینکه شهیدان در درگاه خداوند جایگاه آسمانی و مقام شفاعت دارند، گفت : برخی افراد بعد از جنگ از جنگیدن خود ابراز پشیمانی کردند که یکی از دلایل آن دنیا طلبی و منفعت طلبی است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقداد(لاهیجان) افزود : دشمن بعد از جنگ، با ایجاد شبکه های ماهواره ای در پی به انحراف کشاندن جوانان کشور هستند.

وی اظهار کرد : ایجاد گروه های تکفیری نیز از دیگر اقدامات استکبار است تا به اسلام و انقلاب ضربه بزند ولی جوانان شیعه جهان در پی خاموشی بزرگان عرب، محافظان حرم ها هستند.

کیماسی با اشاره به مذاکرات هسته ای، تصریح کرد : ایران امروز در برابر چند کشور بزرگ دنیا ایستاده است و اگر ایران در برابر ۵+۱ ضعیف بود امروز شاهد یک توافق بودیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقداد(لاهیجان) با بیان اینکه فاتحان امروز انقلاب شهدا هستند، افزود : جانفشانی شهدا و انقلاب ایران باعث پیشرفت و تکاپویی ایران در تمام عرصه های علمی و نظامی و … شد.

حجت الاسلام احمد کیماسی با اشاره به اینکه یکی از حربه های دشمن برای ضربه به کشور تحریم های اقتصادی است، اظهار کرد : مردم با حمایت از تولید داخل، میتوانند چرخه اقتصادی کشور را به حرکت در آوردند.